Організатори благодійного забігу у Львові для підтримки Херсону зібрали понад 40 000 грн

У Львові, в Стрийському парку в суботу, 16-го квітня, відбувся благодійний забіг для підтримки Херсону, який нині тимчасово окупований російськими окупантами. Головна організаторка заходу – випускниця кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, багаторазова чемпіонка України з легкої атлетики Орися Дем’янюк-Мочульська.

Метою забігу був збір коштів на закупівлю медикаментів і продуктів харчування для мешканців Херсону. Учасниками спортивного заходу стали понад 100 людей зі Львова та інших міст України.

Учасники благодійної спортивної акції пробігли доріжками Стрийського парку дистанцію у 5 кілометрів. Взяли участь у забігу й діти, яким також небайдужа доля херсонців. Юні бігуни віком до 10-ти років пробігли дистанцію 800 метрів, а від 10-ти й до 14-ти років – 1600 метрів.

Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, яке є партнером забігу, вручило молодшим учасникам фірмові подарунки.

Коли говорити про головну мету пробігу, то як повідомляють організатори заходу, лише на місці вдалось зібрати 21 860 гривень і майже стільки ж під час онлайн-реєстрації.

«Дуже дякую всім, хто долучився до цього дійства задля допомоги моєму місту! Вражає те, що навіть погані погодні умови не завадили зібратись такій великій кількості людей, яким небайдужа доля Херсону та всієї України. Херсон був, є і буде Україною!», – поділився враженнями з усіма учасниками забігу один із його ініціаторів – бігун-аматор із Херсону Богдан.

Висловлюємо щиру підтримку жителям Херсону. Адже попри те, що місто тимчасово окуповане рашистами, херсонці не бояться щоденно виходити на масові акції, демонструючи ненависним оркам свою проукраїнську позицію. Такий сміливий дух кожного жителя міста й не дозволив клятій московії повторити кримський сценарій. Херсон – це Україна!

За матеріалами Відділення НОК України у Львівській області