Орися Дем’янюк-Мочульська та Роман Ростикус – чемпіони України з легкої атлетики

У Луцьку, на стадіоні «Авангард», завершився Командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Переможцями звітних змагань стали й двоє випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Орися Дем’янюк-Мочульська та Роман Ростикус.

Орися Дем’янюк-Мочульська фінішувала першою в бігу на дистанції 1500 м з результатом 4 хвилини 17,78 секунди. А Роман Ростикус показав найкращий час в бігу на 3000 м з перешкодами – 8 хвилин 51,32 секунди. Зазначимо, що обох новоспечених чемпіонів тренує відомий львівський фахівець Віталій Тарнакін, який диплом про вищу освіту отримав у стінах нашого вишу.

Додамо, що і Орися, і Роман не тільки здобули золоті медалі, а й виконали критерії потрапляння до складу збірної команди України на участь у Командному чемпіонаті Європи-2021, який відбудеться найближчими вихідними, 29-го і 30-го травня в польському Хожуві. Збірна України візьме участь у Суперлізі Командного чемпіонату Європи – усього в ній змагатимуться вісім найсильніших збірних континенту.

Завоювали випускники кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) ЛДУФК імені Івана Боберського у Луцьку й два «срібла». Зокрема, Вадим Кравчук показав другий результат в стрибках у висоту, а Вікторія Дуткевич – у бігу на 3000 м з перешкодами. Срібну нагороду, але серед молоді в стрибках у висоту, виборола і студентка четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Анастасія Матвійок.

Жіноча збірна команда Львівської області в естафетному бігу 4х100 м, у складі Анастасії Герус (І курс ФКІС), Наталії Страп (І курс ФПО), Марії Черневич (ІІ курс ФПО) та Юлії Григор’євої (ІІ курс ФКіС) вибороли срібний комплект медалей серед молоді та показали п’ятий час серед дорослих.

Чоловіча збірна команда Львівської області у естафетному бігу 4х400 м, у складі Нікіти Родченкова (І курс ФКіС), Олександра Охрімчука (ІІІ курс ФКіС), Юрія Васічкіна (вихованець Львівського фахового коледжу спорту) та Ореста Гавриляка (вихованця ДЮСШ імені Дмитра Оббаріуса) здобула «срібло» серед молоді та «бронзу» – серед дорослих.

За крок до п’єдесталу фінішував у бігу на 400 метрів з бар’єрами студент четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Руслан Кльоз.

Випускники нашого Університету Тамара Євдокимова посіла четверте місце у метанні списа, Назар Чапля фінішував п’ятим у бігу на 3000 м, а Орися Дем’янюк-Мочульська посіла аналогічний рядок у підсумковому протоколі в бігу на 800 м.

Восьмі місця зайняли Наталя-Вікторія Хамула (магістрантка ФКіС) в стрибках у довжину, Ілля Оліферовський (ІV курс ФПО) та Ілона Заскалько (ІV курс ФКіС) – в стрибках у висоту і Віталій Римарук (випускник) – в метанні диску.