Орися Іжевська здобула Гран-Прі міжнародного чемпіонату з кондитерського мистецтва (Фото)

У Варшаві впродовж чотирьох днів, з 26-го лютого по 1-е березня, тривала найбільша у Центрально-Східній Європі кондитерсько-пекарська виставка – Expo Sweet 2023. У програмі виставки відбувся й Міжнародний чемпіонат з декорування тортів, одним з переможців якого стала українка Орися Іжевська – доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Організатори заходу подбали про широкий спектр тренінгів та семінарів, а також зібрали найважливіші компанії, що пропонують устаткування та сировину для кондитерів, пекарів, магазинів морозива, власників закладів ресторанного господарства.

У чемпіонаті з декорування тортів взяли участь найкращі кондитери та інші фахівці «солодкої» галузі багатьох європейських країн. У складі журі працювали всесвітньовідомі майстри кондитерського мистецтва, які оцінювали зовнішній вигляд виробів, естетику, кольорову гаму, кількість правильно застосованих технік декорацій, ступінь складності виконання, оригінальність форми, відповідність тематиці.

У конкурсі взяли участь більше 200 робіт. Змагання відбувалися в шести категоріях, в одній із яких свої витончені композиції квітів з цукру представила й доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу нашого Університету, кандидат технічних наук Орися Іжевська.

За результатами оцінювання усі три роботи нашої представниці отримали золоті медалі. Але це був лише початок. Тріумфальним став останній день престижних змагань, коли Орися Іжевська за рішенням журі отримала абсолютну перемогу в своїй категорії і здобула Гран-Прі!

Ректорат та увесь колектив Університету щиро вітають Орисю Петрівну з неймовірною перемогою та зичать їй натхнення і нових творчих успіхів!

Дякуємо за те, що не лише гідно представляєте наш Університет на міжнародній арені, а й щедро ділитеся своїми унікальними вміннями та досвідом зі студентами спеціальності «Готельно-ресторанна справа»!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ