Остап Косик – золотий і бронзовий медаліст чемпіонату світу з класичного пауерліфтингу

Із 23-го вересня по 3-є жовтня в шведському місті Хальмстад проходить чемпіонат світу 2021 року з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп. У складі збірної України на світовому форумі відмінно виступив студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Остап Косик, який є дебютантом змагань такого рівня.

Відсутність досвіду виступу на міжнародних змаганнях у другокурсника факультету фізичної культури і спорту нашого вишу Остапа Косика, який змагався у ваговій категорії до 83 кг серед юнаків, наклала свій відбиток на його виступ.

В результаті напруженої боротьби Остапу підкорилися 230 кг у присіданнях, 145 кг – у жимі лежачи та 240 кг – у тязі становій. У підсумку лише 7,5 кг не вистачило нашому юному богатирю до п’єдесталу пошани за сумою триборства, але в активі українця мала золота нагорода за присідання та мала бронзова нагорода у жимі лежачи.

Додамо, що сума триборства 615 кг, що зібрав Остап Косик, відповідає нормативу майстра спорту України.