Павло Коростильов – бронзовий призер Євро-2022 зі стрільби кульової

У польському Вроцлаві, де триває чемпіонат Європи-2022 з кульової стрільби, напередодні, 14-го вересня, було розіграно нагороди у вправі МП-8 – швидкісна стрільба з малокаліберного пістолета з 25 м. Бронзову медаль у цьому виді програми континентального форуму виборов українець Павло Коростильов – випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

У підсумковому протоколі фіналу Євро-2022 у вправі МП-8 заслуженого майстра спорту Павла Коростильова випередили француз Клемент Бессаге та німець Олівер Гайс, які посіли перші два місця та стали володарями золотої і срібної медалей відповідно. Окрім того, вони обоє зуміли у цій дисципліні кваліфікуватися на ХХХІІІ літні Олімпійські ігри, які влітку 2024 року відбудуться в столиці Франції Парижі.

Зазначимо, що нагорода 24-річного львів’янина, який тренується у своїх батьків – Сергія і Валентини Коростильових, а також в Олександра Камінського, стала третьою для збірної України в загальнокомандному заліку Євро-2022. Раніше в юніорській першості Вілена Бевз здобула «бронзу» у стрільбі зі стандартного малокаліберного пістолета з 25 м в особистій першості та «срібло» у командному турнірі разом із Надією Шамановою та Юлією Діденко.

Додамо, що останній комплект нагород чемпіонату Європи поточного року зі стрільби кульової в польському Вроцлаві буде розіграно у неділю, 18-го вересня.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ