Павло Коростильов – бронзовий призер Євро-2023 зі стрільби кульової

У Таллінні завершився чемпіонат Європи 2023 року зі стрільби кульової. Чоловіча збірна України, в складі якої виступав і львів’янин Павло Коростильов – випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, здобула бронзовий комплект медалей у стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів.

На змаганнях у столиці Естонії Таллінні кращі снайпери Старого Світу боролися не лише за медалі Євро-2023 – тут упродовж трьох днів розіграли й вісім ліцензій на ХХХІІІ літні Олімпійські ігри у Парижі-2024.

У неділю, 12-го березня, збірна України з киянином Віктором Банькіним, Олегом Омельчуком з Рівного та львів’янином Павлом Коростильовим (на фото нижче – зліва направо відповідно) у складі здобула «бронзу» в стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів у командних змаганнях чоловіків.

У матчі за бронзові нагороди «синьо-жовте» тріо з рахунком 17:13 «перестріляло» збірну Латвії. А чемпіонами континенту стали представники Туреччини, срібними призерами – німецькі стрільці.

Нагадаємо, що 25-річний заслужений майстер спорту з кульової стрільби Павло Коростильов торік виборов першу для Львівщини ліцензію на ХХХІІІ літні Олімпійські ігри у Парижі-2024. Окрім того, спортсмен здобув чотири медалі на чемпіонаті світу в столиці Єгипту Каїрі, серед яких одна золота. А на чемпіонаті Європи у польському Вроцлаві Павло завоював три нагороди.

Повертаючись до змагань Євро-2023 у Таллінні, зазначимо, що за крок до «бронзової» сходинки медального подіуму континентального форуму зупинилися інші два випускники кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) нашого Університету – Олег Царьков і Святослав Гудзий (на фото нижче – перший і другий зліва), який представляє Вінницю. В командних змаганнях серед чоловіків у стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 метрів у складі збірної України разом із Сергієм Кулішем з Черкас (на фото нижче – крайній справа) вони в матчі за «бронзу» з рахунком 9:17 поступилися стрілкам із Німеччини.

Додамо, що загалом на континентальному Євро-2023 стрілків-кульовиків у Таллінні українці завоювали дві нагороди. Окрім вище згаданої «бронзи», «срібло» у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів серед змішаних команд вибороли наші юніори Вілєна Бевз та Максим Гімон.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ