Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками жовтня

Члени виконкому Відділення НОК України у Львівській області на традиційному щомісячному голосуванні визначили найкращого спортсмена Львівщини за підсумками жовтня 2022 року. У підсумку переможцем спортивного жовтня одноголосно став випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, заслужений майстер спорту Павло Коростильов.

На чемпіонаті світу 2022 року з стрільби кульової, що упродовж 12–25 жовтня тривав у Каїрі, Павло Коростильов здобув чотири медалі – одну золоту, одну срібну та дві бронзові.

Зазначимо, що ставши в столиці Єгипту чемпіоном світу у стрільбі зі стандартного пістолету з дистанції 25 метрів, Павло першим серед спортсменів Львівщини здобув олімпійську ліцензію на участь у чергових, ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх-2024, що відбудуться у Парижі.

Срібна медаль світового форуму в Каїрі здобута Павлом в команді у стрільбі зі швидкісного пістолета, 25 метрів; бронзові медалі – у стрільбі зі стандартного пістолету у міксті, 25 метрів та у стрільбі з пневматичного пістолету, 10 метрів.

Найкращими тренерами Львівщини у жовтні 2022 року визнані наставники Павла Коростильова – заслужені тренери України Сергій і Валентина Коростильови та Олександр Камінський.

Додамо, що сьогодні, 5-го листопада, випускнику нашого Університету Павлу Коростильову виповнюється 25 років! Тож вітаємо Павла з ювілеєм та бажаємо йому міцного здоров’я, щастя й нових перемог на найпрестижніших спортивних змаганнях – чемпіонатах Європи та світу і Олімпійських іграх!


За матеріалами Відділення НОК України у Львівській області 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ