Павло Коростильов – срібний призер Гран-Прі ISSF зі стрільби кульової

У хорватському місті Осієк триває Гран-Прі з кульової стрільби сезону-2022. Напередодні, 19-го січня, першу медаль у скарбничку збірної України приніс заслужений майстер спорту Павло Коростильов (на фото – зліва) – випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Гран-Прі ISSF – Міжнародної федерації спортивної стрільби (International Shooting Sport Federation) в Осієку розпочався у вівторок, 17-го січня, а завершиться, завтра, 21-го січня.

Напередодні, 19-го січня, визначилися переможець та призери в змаганнях чоловіків у вправі ПП-3 – стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів. 25-річний львів’янин Павло Коростильов у підсумку зійшов на «срібний» щабель медального подіуму. У фіналі він поступився снайперу зі Швейцарії Джейсону Золарі.

Зазначимо, що «срібло» випускника нашого Університету стало для збірної України першою нагородою на звітному турнірі в Осієку.

Нагадаємо, Павло Коростильов на минулорічному чемпіонаті світу з стрільби кульової здобув чотири медалі (одну золоту, одну срібну та дві бронзові) і замкнув ТОП-8 рейтингу найкращих спортсменів країни за підсумками змагань 2022 року за версією Асоціації спортивних журналістів України (АСЖУ).

Також у жовтні минулого року Павло Коростильов виборов для України ліцензію на ХХХІІІ літні Олімпійські ігри, які у 2024 році прийматиме столиця Франції Париж.