Павло Коростильов здобув друге «срібло» етапу Кубку світу з стрільби кульової у Баку

У Баку напередодні, 6-го червня, завершився черговий етап Кубку світу з стрільби кульової сезону-2022. У заключний день турніру в столиці Азербайджану відбулися змагання у стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів серед чоловічих команд, де срібну медаль виборола збірна України, в складі якої виступав й Павло Коростильов – випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

У заключний день етапу Кубку світу зі стрільби кульової сезону-2022 в Баку збірна України здобула срібну нагороду. Максим Городинець з Полтавщини та львів’яни Володимир Пастернак і Павло Коростильов стали другими у змаганнях в стрільбі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 метрів серед чоловічих команд.

На шляху до завоювання «синьо-жовтим» тріо золотого комплекту нагород у цьому виді програми змагань нездоланною перепоною стала збірна Республіки Корея, яка в фіналі «перестріляла» нашу команду з рахунком 17:13 і зійшла на найвищу сходинку медального подіуму.

Трійку призерів (на фото нижче) доповнили стрілки національної команди Італії, які у драматичному очному протистоянні за «бронзу» здобули перемогу з рахунком 18:16 над збірною Польщі.

Зазначимо, що для Павла Коростильова здобуте «срібло» стало другим на турнірі в столиці Азербайджану. Нагадаємо, днем раніше, а саме в неділю, 5-го червня, він у дуеті зі своєю рідною старшою сестрою Юлією Коростильовою, яка диплом про вищу освіту здобула також в стінах нашого Університету, посів друге місце в змаганнях у стрільбі з швидкострільного малокаліберного пістолета серед змішаних команд на дистанції 25 метрів. Цікаво, що в недільному фіналі Павло і Юля також поступилися опонентам із Республіки Корея, щоправда з дещо іншим рахунком – 10:16.

Виступали Юлія та Павло Коростильови на звітному етапі Кубку світу в столиці Азербайджану й у змаганнях змішаних пар (мікст) у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів, де замкнули п’ятірку кращих.

Також нагадаємо, що у Баку бронзовими призерами стали ще двоє випускників нашого Університету – Олександр Галкін та Олег Царьков. Виступаючи у складі збірної України, вони разом із Сергієм Кулішом з Черкас, посіли третє місце у командних змаганнях серед чоловіків у стрільбі з гвинтівки із трьох положень на дистанції 50 метрів.

Додамо, що збірна України на азербайджанському етапі Кубку світу здобула загалом найбільше нагород – дев’ять (2 золоті, 4 срібні та 3 бронзові медалі). У Республіки Корея – вісім медалей (5, 0, 4), США – сім (3, 3, 1), Франції – шість (3, 2, 1).


За матеріалами сайту ukrinform.ua 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ