Перестало битися серце Цимбалюк Олени Костянтинівни

З глибоким сумом сповіщаємо, що 3-го січня 2022 року відійшла у засвіти Доцент кафедри хореографії та мистецтвознавства, кандидат мистецтвознавства, прекрасна, щира, душевна людина – Цимбалюк Олена Костянтинівна.

Олена Костянтинівна працювала у нашому ЗВО з перших днів утворення кафедри хореографії та мистецтвознавства. Завжди усміхнена, оптимістично налаштована, улюбленіша викладачка студентів і чудова колега для викладачів. Вона була справжнім фахівцем своєї справи, постійно вдосконалювала свою майстерність, ніколи не відмовляла у допомозі. На кафедрі викладала складні дисципліни («Історія мистецтва, театру, в тому числі костюму», «Історія хореографії», «Педагогічна майстерність»), мала понад 80 публікацій, часто виступала на конференціях і мистецьких читаннях.

Ми глибоко сумуємо за непоправною втратою. Олена Костянтинівна назавжди залишиться у наших серцях.

Вічна Пам'ять!