Підведення підсумків та планування роботи на 2023 рік «Школи педагогічної майстерності» ЛДУФК

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулося підведення підсумків та планування роботи на перспективу курсу підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників: «Школа педагогічної майстерності: освіта як інструмент безперервного професійного розвитку викладача закладу вищої освіти».

На базі кафедри педагогіки та психології (завідувач – доцент Валерій Соловйов) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського 4-го січня 2023 року відбулися збори спікерів програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників: «Школа педагогічної майстерності: освіта як інструмент безперервного професійного розвитку викладача закладу вищої освіти» (керівник програми – доктор педагогічних наук, професор Світлана Криштанович).

Світлана Криштанович презентувала оновлену програму, що складається з 11-ти модулів, які охоплюють надзвичайно актуальні на сьогодні напрямки в освіті та сприятимуть професійному зростанні науково-педагогічних працівників. Робочі програми по кожному з модулів висвітленні на сайті університету, щоб кожен бажаючий взяти участь у семінарах, зміг ознайомитися з контентом.

Також було зроблено акцент на розвиток soft skills навичок. Ці гнучкі навички як клей, який міцно тримає все навколо та супроводжує hard skills (професійні навички), що впливають на якість роботи викладачів.

Було представлено команду спікерів,
які готові ділитися знаннями та досвідом своєї роботи і їх теми семінарів
:

Юрій Бріскін
(доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор)

Аліна Передерій
(доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор)

Ольга Задорожна
(доктор наук з фізичного виховання та спорту, доцент)

Наталія Павленчик
(доктор економічних наук, професор)

Світлана Криштанович
(доктор педагогічних наук, професор)

Тетяна Матвійчук
(кандидат педагогічних наук, доцент)

Олена Ханікянц

Наталія Семенова

Наталія Сороколіт

Ірина Свістельник
(кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент,
директор бібліотеки)

Тетяна Микита
(помічник ректора з кадрової роботи)

Лілія Бедрій-Ферцак
(начальник відділу міжнародних зв’язків)

Мар’яна Бабич
(провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків)

Віктор Соколовський
(керівник відділу технічного забезпечення)

Уляна Цар
(старший лаборант кафедри педагогіки і психології)

Учасники заходу проаналізували рекомендації щодо покращення якості контенту семінарів та організацію роботи з учасниками. Світлана Криштанович представила правила роботи, які у ході дискусії були активно обговорені, внесені пропозиції та узгоджені командою спікерів.

Враховуючи те, що заклади вищої освіти несуть первинну відповідальність за якість свого персоналу та гарантують забезпечення його сприятливим середовищем, що дозволяє ефективно виконувати власну роботу, спікери програми представлять учасникам семінарів цікаві та актуальні тематики. Будуть ураховані очікування учасників семінарів, для набуття професійних компетентностей та майстерності у педагогічній діяльності й упровадження отриманих знань в освітній процес.

Бажаємо успіху команді спікерів,
а нашим учасникам професійного зростання!

Реєстрація тут!