П’ятеро студентів ЛДУФК змагатимуться на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное

37 українців візьмуть участь у чемпіонаті світу 2021 року з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів, який відбудеться в португальському містечку Монтемор-у-Велью з 3-го по 6-е вересня. У складі збірної України спортивну честь синьо-жовтого прапора на світовому форумі захищатимуть й п’ятеро студентів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, у Португалії в турнірі молоді віком до 23 років на каное змагатиметься студентка третього курсу факультету фізичної культури і спорту нашого вишу Валерія Терета. У цій віковій групі виступатимуть й двоє байдарочників – четвертокурсники факультету педагогічної освіти Василь Смілка та Віталій Брезіцький.

У змаганнях серед юніорів за нагороди чемпіонату світу в Монтемор-у-Велью вестимуть боротьбу двоє каноїстів нашого Університету – студент другого курсу факультету фізичної культури і спорту Юрій Шутяк та першокурсниця факультету педагогічної освіти Христина Осіпчук.

Зазначимо, що у складі збірної України
в змаганнях серед молоді стартують 16 спортсменів
:

Вісім каноїстів: Павло Борсук (Волинська обл.), Артем Четвертак (Запорізька обл.), Даниїл Харечко (Одеська обл.), Андрій Шкарнега та Олена Циганкова (обоє – Рівненська обл.), Юліана Путніна (Житомирська обл.), Севілія Ібадова (Полтавська обл.), Валерія Терета (Львівська обл.);

Вісім байдарочників: Дмитро Даниленко (Вінницька обл.), Василь Смілка та Віталій Брезіцький (обидва – Львівська обл.), Олександр Зайцев та Олександр Зарубін (обидва – Херсонська обл.), Віталій Бистревський (Дніпропетровська обл.), Дмитро Беспалько (Миколаївська обл.), Олександр Чехмістренко (Запорізька обл.).

За нагороди у змаганнях серед юніорів
боротиметься 21 український веслувальник
:

Дев’ять каноїстів: Олександр Комягін (Херсонська обл.), Тарас Кузик та Ігор Новак (обидва – Полтавська обл.), Юрій Шутяк та Христина Осіпчук (обоє – Львівська обл.), Тетяна Смиловенко (Житомирська обл.), Василина Калитюк (Волинська обл.), Ксенія Романчук та Ірина Федорів (обидві – Івано-Франківська обл.);

Дванадцять байдарочників: Даниїл Платаш та Владислав Лисяний (обидва – Київська обл.), Микита Бруханський (Рівненська обл.), Валерій Стародубцев (Київ), Владислав Волошин (Одеська обл.), Данило Куценко та Даниїл Жиров (обидва – Дніпропетровська обл.), Ганна Павлова та Софія Дячок (обидві – Хмельницька обл.), Вікторія Мунтян (Полтавська обл.), Іванна Дяченко (Тернопільська обл.), (Хмельницька обл.), Софія Поцюрко (Львівська обл.).