Погашення поштової марки «100-річчя Віктора Чукаріна» (Фото)

Напередодні, 9-го листопада, уся спортивна родина міста Лева відзначала 100 річний ювілей видатного львівського атлета, випускника та викладача нашого Університету Віктора Чукаріна – багаторазового олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики, рекордсмена, що отримав найбільшу кількість олімпійських медалей.

Для увіковічнення пам’яті про легендарного українця Укрпошта випустила поштову марку «100-річчя Віктора Чукаріна». Погашення цієї марки відбулося у дзеркальній залі головного відділення Укрпошти у Львові.

Учасниками цієї неординарної події стали ректор ЛДУФК імені Івана Боберського професор Євген Приступа, перший проректор, професор Федір Музика, працівники кафедри гімнастики нашого вишу та її завідувач доцент Олег Бубела, начальник управління спорту Львівської міської ради Антон Нікулін, керівник управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації Роман Хім’як, голова національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрій Турянський, директор Львівської дирекції АТ «Укрпошта» Євген Савчук.

Особливими гостями були правнучки Віктора Чукаріна, які прибули з Маріуполя, щоб урочисто відсвяткувати ювілей свого прадіда.

«Наш Університет за час свого існування виховав 13 олімпійських чемпіонів, які загалом здобули 20 золотих медалей, – зазначив ректор ЛДУФК Євген Приступа. – Не кожна країна може похвалитися таким результатом. Віктор Чукарін здобув з них сім. Вдумайтеся в ці цифри – сім золотих медалей, і це після війни, концтаборів і голоду! У студентські роки я мав велике щастя бути присутнім на заняттях Віктора Івановича. Це була надзвичайно скромна і толерантна людина. Ми пишаємося, шо з нами був світлої пам’яті Віктор Іванович Чукарін».

Наталія Редько
Фото Мирослава Тимчак