Повний комплект нагород бігунів ЛДУФК на чемпіонаті України з гірського бігу

У Славському завершився чемпіонат України 2021 року з гірського бігу (вгору-вниз), на якому успішно виступили представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. В активі наших бігунів повний комплект медалей.

На звітних змаганнях студент четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Станіслав Козак (на фото нижче – по середині) посів перше місце серед молоді і третє місце серед чоловіків на дистанції 12 км.

Представник Львівської області, бронзовий призер чемпіонату ABAF з гірського бігу в командному заліку, викладач кафедри зимових видів спорту нашого вишу Олександр Ченікало (на фото нижче – справа) завоював срібну медаль, здолавши дистанцію 12 км за 1 годину 00 хвилин 40 секунд.

Бронзову нагороду виборола випускниця кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) нашого Університету Вікторія Дуткевич (на фото нижче – зліва), яка фінішувала третьою на дистанції 8 км серед жінок.