Представники ЛДУФК на концерті ТанцТеатру «Життя» (Фото)

28 жовтня відбувся грандіозний концерт у Львівській Опері з нагоди 35-ї річниці уславленого на весь світ ТанцТеатру «Життя» з унікальною програмою «ARTeФАКТИ» режисера та художнього керівника Народної артистки України, доцента кафедри хореографії та мистецтвознавства нашого вишу – Ірини Мазур.

Три з половиною десятиліття власної історії і кілька століть історії України –двогодинне яскраве дійство увібрало в себе глибинні змісти коду української нації. Новий проект ТанцТеатру «Життя» «ARTeФАКТИ» – це ключ для українців дорозуміння власного «Я». Це історія про те, як мистецтво протягом століть впливало на нас, на наші емоції, формувало нас як особистостей.

Ця подія сколихнула не тільки культурний світ Львівщини. Аншлаг, який панував у театрі, свідчить про величезне зацікавлення творчістю майстрині, бажанням побачити нове обличчя української культури, відчути і пережити прекрасні миттєвості захоплюючого сценічного мистецтва.

Прекрасні костюми, яскраве освітлення, режисура і постановка просто вражали своєю різноманітністю, де хореографія перемежалась з речитативом, піснями і музикою.

Неповторність дійства додав виступ Олександра Божика – українського скрипаля-віртуоза і композитора. Особливо хотілося би відзначити проникливий виступ Руслани Лижичко – Народної артистки України та Почесної громадянки Львова, української співачки, піаністки, диригентки, танцюристки й продюсерки, яка разом з артистами ТанцТеатру «Життя» стала переможницею «Євробачення – 2004» з програмою «Дикі танці».

Серед артистів ТанцТеатру є й чимало студентів і випускників кафедри хореографії та мистецтвознавства, які подарували присутнім незабутню радість і причетність до високого мистецтва.

Увесь колектив нашого вишу щиро вітає Ірину Володимирівну Мазур із 35-річчям ТанцТеатру «Життя» і бажають їй подальших успіхів, творчих злетів і здоров’я. Ми пишаємось, що разом з нами працюють такі прекрасні майстри своєї справи!