Представники ЛДУФК – учасники Міжнародної наукової конференції з йоги, харчування та здоров’я

Напередодні, 21-го червня, у режимі он-лайн відбулася Міжнародна конференція з йоги, харчування та здоров’я. Її організаторами були: Міжнародний інститут досліджень і освіти Манав Рахна (Індія), Університет Аль-Кадісія (Ірак), Директорат освіти провінції Аль-Діванія (Ірак) та Коледж фізичного виховання і спорту (ОАЕ).

У роботі конференції взяли участь вчені та науково-педагогічні працівники з 15-ти країн чотирьох континентів світу – Індії, Індонезії, Іраку, Ірану, Малайзії, ОАЕ, ПАР, Пакистану, Словаччини, США, Туреччини, України, Філіппін, Франції та Японії. Загалом на п’яти секційних засіданнях було виголошено 27 доповідей.

До участі у конференції було запрошено і представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Зокрема, завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу, доктор наук, професор Марія Паска представила доповідь на тему «Сучасна концепція харчування спортсменів». А колектив авторів у складі кандидата наук, професора Ірини Грибовської, кандидата наук, доцента Вікторії Іваночко (обидві – кафедра фітнесу та рекреації) та випускниці магістратури Юлії Матіящук (Йога студія «Атма») презентував доповідь «Вплив йоги на фізичний стан жінки».

Організатори конференції висловили щиру подяку нашим учасникам за змістовні доповіді і побажали подальших успіхів на ниві науки.