Привітання з Днем Тренера!

Сьогодні, 19-го липня, в Україні відзначають День Тренера! 26 років тому, 19-го липня 1996 року, Україна в американській Атланті вперше взяла участь у літніх Олімпійських іграх, як незалежна держава та самостійна команда. Нагадаємо, що професійне свято Тренера на офіційному рівні в Україні вперше відзначали рік тому.

Дорогі Тренери, шановні друзі!

Кожен, хто у своєму житті відвідував ту чи іншу спортивну секцію, чудово знає, що робота тренера є неймовірно важкою і дуже енергозатратною та полягає не лише у поясненнях, як працюють м’язи й тренажери, що і як необхідно робити на тренуваннях та змаганнях заради досягнення перемоги. Тренери також стають своїм учням-атлетам вірними наставниками і друзями по життю, які допомагають їм пройти шлях до своїх цілей та становлення особистості. А в дитячому та юнацькому віці тренери дуже часто для юних спортсменів фактично являються другими батьками, адже не лише навчають своїх учнів спортивної майстерності, а й формують у них життєві цінності та виховують особистостей – гідних громадян нашої держави.

Так само ні для кого не секрет, що тренерська робота частенько буває не надто вдячною. Адже далеко-далеко не з кожного учня в підсумку виростає висококласний майстер спорту, який досягає найвищих висот у тому чи іншому виді спорту. Окрім того, скільки існує спортивна діяльність, стільки живе й неписане правило: у спорті завжди перемагає спортсмен (команда), а програє – тренер. Тож лаври і слава переможців завжди здебільшого дістаються атлетам. Натомість усі «шишки» в разі невдачі летять у сторону саме їхніх наставників.

Однак, незважаючи ні на які трудності та недоліки, тренерська професія завжди є шанована не лише спортсменами та вболівальниками, а й загалом усіма людьми. У цьому сенсі нічого не змінилося й нині, коли увесь український народ вже 146-й день веде героїчну війну проти варварів з московії за свою свободу і незалежність та суверенітет й цілісність держави.

Тож дорогі наші Тренери, нині, у день вашого професійного свята, дозвольте Вас привітати та висловити нашу шану й подяку за Вашу важку повсякденну працю, завдяки якій виростає здорове молоде покоління нашого українського народу і водночас завдяки перемогам на спортивних аренах світу ваших вихованців зростає імідж та міжнародний авторитет держави України!

Тож низько уклінно дякуємо Вам за Вашу віддану багаторічну працю, за щоденну титанічну роботу, за підтримку та можливість завжди на Вас покластися, за усі ночі без сну через хвилювання за команду (спортсмена), за всі ті переживання під час виступів атлетів, за великі перемоги, які без вас точно б не відбулися! Адже кожна звитяга – це заслуга не тільки самого спортсмена, а плідна й високоефективна праця цілої команди, першу роль в якій відіграє саме Тренер!

Слава Україні! Героям Слава!
Слава нашим українським тренерам!

 

З повагою,
Ректорат ЛДУФК імені Івана Боберського

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ