Привітання з Міжнародним Днем Студента! (Відео)

Найщиріші привітання студентам та магістрантам Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського від ректорату, професорсько-викладацького складу та усіх працівників нашого вишу з Міжнародним Днем Студента!

Дорогі студенти – майбутні наші колеги!

Студентство – воістину найкращий період життя. Будучи студентами, Ви почали будувати фундамент свого життя. Скільки знань було отримано в цей, здавалося б, безтурботний час. Тож використовуйте ці знання в повній мірі, будьте наполегливими і досягайте нових вершин!

Вітаючи Вас з Міжнародним Днем Студента, бажаємо відчути на собі всі принади студентського життя. Нехай навчання дається легко, іспити здаються швидко, а вільного часу буде все більше. Поки життя надає Вам всі можливості, беріть від нього все, але при цьому направляйте весь присутній ентузіазм в потрібне русло. Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам’яті слід радісних і позитивних вражень!

Бажаємо Вам впродовж студентських років цікавих подій і натхнення, яскравих буднів, веселих друзів, продуктивного навчання, успішних іспитів, зданих сесій та лояльних і доброзичливих, але справедливих професорів, доцентів і викладачів. Нехай Ваші студентські роки стануть найбільш незабутніми і крутими, принесуть Вам знання, диплом, надійну дружбу і позитивні враження!

Вітаючи Вас з Вашим студентським святом, бажаємо не падати духом, а доблесно проходити крізь нетрі практик, сесій, іспитів та заліків. Бажаємо Вам з цікавістю гризти граніт науки і отримувати знання, які стануть в нагоді у подальшому житті. Бажаємо, щоб Ви отримали професію, про яку мрієте і звичайно ж удачі, без якої кожному студенту ніяк не обійтися.

Чудове свято День студента,
Вітаєм щіро від душі,
Хай будуть радісні моменти,
Дні в універі хороші.

Нехай не лають преподи суворі,
І ставлять заліки завжди,
Нехай весна буде на дворі,
Та в Вашій молодій душі.

Нехай зіркові перспективи
Осяють шлях Ваш непростий,
Щоб покоряючи науки,
Здобуть диплом свій золотий!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ