Призерка Токіо завітала до ЛДУФК

З ініціативи Львівської міської Ради у Львові знімають документальний фільм про життя та успіхи бронзової призерки Олімпійських ігор 2020 року, львівської борчині Алли Черкасової. У рамках цього фільму Алла Черкасова не могла оминути чи не найважливішу частину свого становлення у великому спорті, що відбувалося під час навчання у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Напередодні, 2 листопада 2021 року, бронзова призерка Олімпійських ігор у Токіо, чемпіонка світу та Європи, багаторазова призерка чемпіонатів світу і Європи, золота медалістка кубку світу, майстер спорту України міжнародного класу разом із знімальною групою відвідала свою Альма-матер. Тут її радо зустрів ректор ЛДУФК ім. Івана Боберського, професор Євген Приступа, науковий керівник її магістерської роботи, завідувач кафедри атлетичних видів спорту доцент Федір Загура, її перший тренер, доцент кафедри атлетичних видів спорту Юлія Стельмах та одногрупник Алли, доцент кафедри атлетичних видів спорту Ростислав Первачук. Зустріч відбулася в теплій і дружній атмосфері, адже за п’ять років навчання було що згадати усім. Також свої перші перемоги на світовій спортивній арені Алла Черкасова здобула, будучи студенткою нашого вишу.

Після приємних спогадів ректор Євген Приступа подарував нашій випускниці книжку «Іван Боберський основоположник української тіловиховної і спортивної традиції» та подякував Аллі Черкасовій за те, що вона додала ще одну зірку до величної спортивної слави Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.


Наталія Редько 
Культурно-мистецький відділ 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ