Пробіг «Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКу!» (Фото, відео)

Минула середа, 29-те вересня 2021 року, була особливою для Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – саме цього сонячного дня відбувся XХVІІІ традиційний легкоатлетичний пробіг-естафета під гаслом «Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКУ!».

Вже близько тридцяти років поспіль наші студенти віддають данину пам’яті патріотам Галичини, які фізично і духовно загартовувалися в спортивно-гімнастичних товариствах кінця XIX – початку XX століття, а також відзначають досягнення Української спортивної асоціації і Національного олімпійського комітету України, що спрямовані на утвердження державності, популяризацію фізичного виховання, спорту і здорового способу життя.

Цей потужний за своєю силою захід відбувався у рамках Олімпійського тижня ЛДУФК, а місцем його проведення був оновлений стадіон СКІФ комплексної навчально-спортивної бази Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Цьогоріч його присвячено 110-річчю з часу заснування української скаутської організації «Пласт» та спортивного клубу студентів «Україна», а також 30-й річниці незалежності України, 30-й річниці утворення Національного олімпійського комітету України та 75-й річниці заснування Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського спільно з Львівським обласним відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, відділенням Національного олімпійського комітету України у Львівській області, спортивним клубом ЛДУФК «СКІФ» виступили організаторами цього спортивного свята. І у часі відзначення Міжнародного дня студентського спорту, вперше за всю історію цього заходу, вирішили запросити до участі студентів інших вищих навчальних закладів Львівської області.

Урочисто відкрив змагання відповідальний за спортивну роботу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, президент спортивного клубу ЛДУФК «СКІФ», Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Левків. Також зі словами привітання до студентів звернувся начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Ігнатович.

Змагання відбувалися у два забіги серед жінок і два забіги серед чоловіків. Головний суддя – викладач кафедри легкої атлетики Василь Західний, Головний секретар – старший викладач кафедри легкої атлетики Галина Чорненька.

ХХVIII традиційний легкоатлетичний пробіг-естафета
під гаслом «Від Сокільства – до Стрілецтва!
Від УСА – до НОКУ!»

1-й забіг жінки (кафедри)

І місце (час 2.03.7) Команда кафедри фітнесу та рекреації ЛДУФК ім. Івана Боберського у складі: Шульган Анастасія (ФФКіС 16 група ФіР), Квач Владислава (ФФКіС 16 група ФіР), Компричевська Тетяна (ФФКіС 16 група ФіР) та Грищук Дарина (ФФКіС 16 група ФіР).

II місце (час 2.07.7) Команда кафедри футболу ЛДУФК ім. Івана Боберського у складі: Кіщак Марта (ФФТіЕ 33 ФТЕ група), Цурак Лілія (ФФКіС 44 група ФКіС), Тахтарова Вікторія (ФПО 12 ПО-СО група) та Король Марія-Соломія (ФПО 43 ПО-РГН група).

III місце (час 2.16.1) Команда кафедри фехтування, боксу та національних одноборств ЛДУФК ім. Івана Боберського у складі: Яців Вікторія (ФФКіС 11 група ФКіС), Подоба Анастасія (ФФКіС 11 група ФКіС), Розтягай Анна (ФФКіС 11 група ФКіС) та Дачишин Тетяна (ФФКіС 11 група ФКіС).

2-й забіг жінки (ЗВО)

І місце (час 1.49.1) Команда Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського у складі: Герус Анастасія (ФФКіС 22 ФКіС група), Страп Наталія (ФПО 22 ПО-РГН), Черневич Марія (ФПО 31 ПО-СО) та Григор’єва Юлія (ФФКіС 32 ФКіС група).

II місце (час 1.58.2) Команда Національного університету «Львівська політехніка.

III місце (час 2.07.9) Команда Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій ім. Ґжицького.

3-й забіг чоловіки (кафедри)

І місце (час 41.0) Команда кафедри футболу ЛДУФК ім. Івана Боберського у складі: Ткачук Віктор (ФФКіС 25 ФКіС група), Климак Владислав (ФФКіС 14 група ФКіС), Мудрий Максим (ФФКіС 25 ФКіС група) та Матусевич Володимир (ФФКіС 34 група ФКіС).

II місце (час 46.3) Команда кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК ім. Івана Боберського у складі: Козак Данило (ФФКіС 13 група ФКіС), Бондарчук Андрій (ФФКіС 23 ФКіС група), Васковський Данило (ФФКіС 17 група ФСР) та Мокрий Орест (ФФКіС 23 ФКіС група).

III місце (час 46.8) Команда кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК ім. Івана Боберського у складі: Голяк Артем (ФФКіС 43 група ФКіС), Лозинський Павло (ФПО 13 ПО-РГН група), Ільків Валентин (ФФКіС 31 група ФКіС0 та Зубач Андрій (ФФКіС 31 група ФКіС).

4-й забіг чоловіки (ЗВО)

І місце (час 1.32.3) Команда Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського у складі: Родченков Нікіта (ФФКіС 22 група ФКіС), Охрімчук Олександр (ФФКіС 42 група ФКіС), Стадницький Роман (ФФКіС 51 група ФКіС) та Кльоз Руслан (ФФТіЕ 52-ФТЕ група).

II місце (час 1.39.2) Команда Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій ім. Ґжицького.

III місце (час 1.40.4) Команда Національного університету «Львівська політехніка».

Наталія Редько,
культурно-мистецький відділ