«Програма заходів взаємодії школи та сім’ї у фізичному вихованні учнів молодших класів»

Вийшов друком методичний посібник «Програма заходів взаємодії школи та сім’ї у фізичному вихованні учнів молодших класів». Автори – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури нашого Університету Олена Миколаївна Боднарчук, магістр фізичної реабілітації, вчитель фізичної культури багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру «Довіра» комунального закладу Львівської обласної ради Софія-Євгенія Боднарчук і кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри зимових видів спорту нашого Університету Маркіян Васильович Стефанишин.

Боднарчук О.
Програма заходів взаємодії школи та сім’ї у фізичному вихованні учнів молодших класів: метод. посіб. / Олена Боднарчук, Софія-Євгенія Боднарчук, Маркіян Стефанишин. – Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2022. – 56 с.

ISBN 978-617-7336-96-8

У посібнику розкрито важливу роль сім’ї у збереженні і зміцненні здоров’я дитини, подано ефективні форми взаємодії школи і сім’ї та шляхи їх реалізації, розглянуто психолого-педагогічні й анатомо-фізіологічні особливості розвитку молодшого школяра. Запропоновано практичні рекомендації батькам і вчителям.

Для студентів, учителів фізичної культури, батьків та дітей.

Випусковий редактор Оксана Борис
Редактори Єлизавета Лупиніс, Ольга Громик
Комп’ютерне верстання і дизайн Степана Осінчука

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ