Рапірист Даниїл Гойда – чемпіон України серед молоді

Напередодні, 16-го листопада, на фехтувальних доріжках навчально-спортивного комплексу СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського рапіристи розіграли перший комплект нагород чемпіонату України 2022 року серед молоді вікової категорії U-23.

За підсумками змагань в особистій першості, яка зібрала 46 учасників, на найвищу сходинку медального п’єдесталу зійшов 22-річний господар доріжки Даниїл Гойда – студент четвертого курсу кафедри фехтування, боксу і національних одноборств (завідувач – доцент Василь Бусол) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Вихованець Пилипа та Андрія Колеснікових, які диплом про вищу освіту здобули у стінах нашого вишу, виграв чотири з шести боїв у групі і під 14-м номером стартував в олімпійці – турі прямого вибування, де провів ще п’ять переможних поєдинків.

Зокрема, у чвертьфіналі Даниїл Гойда змусив скласти зброю минулорічного чемпіона України серед молоді Владислава Скалія. Причому зробив це достатньо переконливо, про що найкраще свідчить підсумковий рахунок протистояння – 15:9.

Не менш впевнено він фехтував і в двох своїх наступних дуелях, у яких безпосередньо визначався розподіл медалей. У півфіналі Даниїл «переколов» Олега Кокоровця – 15:9, а в битві за «золото» з перевагою у сім уколів (15:8) переміг Михайла Гуріна, який відтак посів друге місце і приніс «срібло» рідному Миколаєву.

Третю, «бронзову» сходинку медального п’єдесталу розділили представники столиці – вище згаданий Олег Кокоровець і Богдан Лісовий, який у своєму півфіналі поступився Михайлу Гуріну з рахунком 8:15.

Додамо, що сьогодні, 17-го листопада, будуть розіграні нагороди молодіжного чемпіонату України з фехтування на рапірах серед чоловіків у командній першості.