Рекомендації Європейської асоціації наукових редакторів у фокусі уваги редакторської спільноти

14 травня 2021 року відбувся вебінар «Як підготувати якісну дослідницьку статтю? Рекомендації EASE для авторів, перекладачів і редакторів», підготовлений Асоціацією українських редакторів разом із Українським регіональним відділенням Європейської асоціації наукових редакторів. У заході взяла участь керівник редакційно-видавничого відділу нашого Університету Оксана Ярославівна Борис.

Ірина Ізарова, Голова Українського регіонального відділення (УРВ) Європейської асоціації наукових редакторів, головна редакторка журналу «Access to Justice in Eastern Europe» презентувала переклад Рекомендацій Європейської асоціації наукових редакторів для авторів і перекладачів наукових статей українською мовою та розказала про вимоги до дослідницьких статей на прикладі журналів правничої тематики.

Сільвія Уфнальська (Sylwia Ufnalska), авторка EASE Guidelines for Authors and Translators of Scientific Articles поділилася секретами, як забезпечити дотримання загальноприйнятих вимог до структури статті, анотації, а також академічної доброчесності авторами, рецензентами та редакторами.

Марина Женченко, заступниця Голови Українського регіонального відділення Європейської асоціації наукових редакторів, віцепрезидентка Асоціації українських редакторів акцентувала увагу авторів, редакторів і рецензентів українських університетських наукових журналів на проблемах написання анотації та вимогах до структури наукової статті (на прикладі аналізу журналів у галузі соціальних комунікацій, які увійшли до категорії Б).

Отриману під час вебінару інформацію буде використано у роботі редакційно-видавничого відділу, а також опрацьовано й підготовано для наших авторів та рецензентів і розміщено на сайті у вкладці ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ

Використано матеріали
Асоціації українських редакторів