«Різдвяна гостинність» – благодійний проєкт, як заклик до добрих справ

У передсвяткові дні кожна дитина мріє отримати подарунки, відчути увагу та турботу. Саме тому факультет туризму нашого Університету проводить збір благодійних засобів, що подарують дітям святковий настрій та розробляє програму візиту до дитячих будинків «Пролісок» (м. Стрий) і «Рідний дім» (с. Сасів, Золочівський район).

Місія – подарувати діткам частинку свого серця, зробивши добру справу для вихованців дитячих будинків «Пролісок» (м. Стрий) та «Рідний дім» (с. Сасів, Золочівський район).

Цілі – принести дітям позитивні емоції, увагу; подарувати подарунки; провести майстер-клас із виготовлення новорічних іграшок; разом прикрасити новорічне деревце.

Організатори – факультет туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського за участі науково-педагогічного колективу, студентства та роботодавців факультету туризму.

Благодійні засоби – це різноманітні канцелярські товари, іграшки, одяг, взуття (для дітей 3–15 років), їжа з тривалим терміном зберігання (цукерки, сухі сніданки, печиво фасоване тощо), по можливості кошти.

Благодійні засоби можна приносити на кафедру готельно-ресторанного бізнесу (кабінет №120) до 10-го грудня 2021 року.

Всі зібрані засоби будуть особисто передані до дитячих будинків, оформлений фото- та фінансовий звіт.

Керівник проєкту – завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професор Марія Паска.

Координатор проєкту – доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Уляна Гузар (телефон – 067 670-16-60).

Будемо вдячні за Ваш відгук на благодійну справу!

Добрих справ багато не буває!