Різдвяна коляда у ЛДУФК імені Івана Боберського (Фото)

Натхненно і по-різдвяному святково прозвучала коляда у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського. Щиро дякуємо за подарований святковий настрій організатору дійства – акордеоністу-віртуозу, заслуженому артисту естрадного мистецтва України, кандидату наук з мистецтвознавства, старшому викладачу кафедри хореографії та мистецтвознавства Богдану Кисляку.

Особлива вдячність Театру спорту під керівництвом майстра спорту зі спортивної гімнастики, заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України Аліні Сениці, майстру спорту зі спортивної акробатики Михайлу Сениці, старшим викладачам кафедри гімнастики.

Також висловлюємо щиру вдячність скрипальці Зоряні Грегорійчук та усім колядникам.

Нехай чарівні миттєвості Різдва завжди дарують натхнення на здійснення сподівань, а мелодія святкової різдвяної коляди – любов, мир, щастя, добро і здоров’я!