Роман Гладиш пробився у ТОП-5 етапу Кубка світу з велотреку в Гонконзі

У Гонконзі відбувся перший етап Кубка світу 2021 року з велоперегонів – UCI Track Cycling Nations Cup 2021. У складі національної збірної України на звітних змаганнях виступав і аспірант Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Роман Гладиш (науковий керівник – професор Богдан Виноградський).

26-річний Роман Гладиш у Гонконзі змагався в трьох видах трекових велоперегонів. Найкращий результат на звітному етапі Кубка світу аспірант кафедри стрільби та технічних видів спорту нашого вишу показав у гонці з вибуванням. В підсумковому протоколі він посів п’ятий рядок. А перемогу здобув японець Айя Хашимото, який на фініші в очній дуелі був швидшим за іспанця Еріка Марторелли Хаги. Трійку призерів доповнив Моріс Малчарек з Німеччини. Випередив українця й данець Тобіаш Хансен.

В медісоні аспірант ЛДУФК виступав у дуеті зі своїм ровесником Віталієм Гринівим з Тернополя. Українці в підсумку замкнули ТОП-6. А трійку призерів склали німці Моріс Малчарек / Тео Райнхардт, австрійці Андреас Мюллер / Андреас Граф та японці Айя Хашимото / Шунсуке Імамура.

Змагався Роман Гладиш у Гонконзі і в дисципліні скреч, де посів сьоме місце. А «золото» тут виборов білорус Євгеній Каралюк, який випередив німця Моріса Малчарека та Казушиге Кубокі.