Ростислав Грибовський і Василь Купчак – дворазові чемпіони України з стрільби стендової

В Одесі завершився чемпіонат України 2021 року зі стрільби стендової. У складі збірної Львівської області змагалися 11 спортсменів. Серед них і двоє представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – старший викладач кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Ростислав Грибовський та випускник Василь Купчак.

І Ростислав Грибовський, і Василь Купчак спеціалізуються у стрільбі на круглому стенді (SKEET). Останній в особистій першості в підсумковому протоколі замкнув ТОП-6, а Ростислав Грибовський завершив змагання на 13-й позиції. Натомість в командних змаганнях обидва зробили вагомий внесок у прекрасний виступ збірної Львівської області.

Спочатку Ростислав Грибовський і Василь Купчак разом з Андрієм Кобзаруком, який на звітних змаганнях в особистій першості став срібним призером та виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу, стали чемпіонами України в командному турнірі. На трьох галичани розбили 339 тарілочок. Срібні і бронзові призери – збірні Києва та Київської області відповідно – відстали від чемпіонів на 9 і 11 очок.

А згодом Ростислав Грибовський, Василь Купчак і Андрій Кобзарук оформили «золотий дубль», посівши перше місце і в розділі три чоловіки + жінка, де компанію їм склала Оксана Слюсаренко. Львівський квартет, як і перша команда Одеси, в сумі набрав 431 пункт. Але завдяки кращій останній з чотирьох серій (83 розбиті тарілочки проти 81) чемпіонський титул завоювали галичани.

Додамо, що в дуеті з Оксаною Слюсаренко Ростислав Грибовський був близьким до того, аби оформити медальний «хет-трик». На круглому стенді у міксті львівська команда у складі Грибовський / Слюсаренко набрала 118 очок і всього на один бал відстала від бронзових призерів і на два – від срібних. Зазначимо, що місця у трійці призерів у цій дисципліні зайняли тільки одесити.