Розклад виступів олімпійців ЛДУФК на Іграх-2020 у Токіо

У п’ятницю, 23-го серпня, в Токіо стартують довгоочікувані, перенесені з минулого року, Ігри ХХХІІ літньої Олімпіади. Як ми вже повідомляли, у складі олімпійської збірної України в столиці Японії змагатимуться й семеро представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Україну на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25-ти видах спорту (30-ти дисциплінах). Серед них й першокурсниця Христина Погранична і студент третього курсу нашого вишу Павло Коростильов, які змагатимуться у художній гімнастиці та стрільбі кульовій відповідно. За олімпійські нагороди боротимуться також п’ятеро випускників ЛДУФК: Алла Черкасова (жіноча боротьба), Вероніка Марченко (стрільба з лука), Олег Царьков (стрільба кульова) та двоє легкоатлетів – марафонець Богдан-Іван Городиський і стрибун у висоту Андрій Проценко.

Пропонуємо вашій увазі інформацію, коли і в яких дисциплінах
змагатимуться у Токіо олімпійці нашого вишу
:

Павло Коростильов (кульова стрільба) – 23-го і 24-го липня (пневматичний пістолет, 10 м), 1-го і 2-го серпня (швидкострільний пістолет, 25 м);

Олег Царьков (стрільба кульова) – 23-го і 24-го липня (пневматична гвинтівка, 10 м), 2-го серпня (гвинтівка, з трьох положень, 50 м);

Вероніка Марченко (стрільба з лука) – 23-го, 27-го – 30-го липня (особисті змагання), 25-го липня (командні змагання);

Андрій Проценко (легка атлетика, стрибки у висоту) – 31-го липня (кваліфікація) і 1-го серпня (фінал);

Алла Черкасова (вільна боротьба, вагова категорія до 68 кг) – 2-го і 3-го серпня;

Христина Погранична (художня гімнастика, особиста першість) – 6-го і 7-го серпня;

Богдан-Іван Городиський (легка атлетика, марафон) – 8-го серпня.