Шахісти ЛДУФК розгромили команду Університету Нью-Йорка

Команда шахістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського на студентському чемпіонаті з кібершахів здобула сенсаційну перемогу над Нью-Йоркським університетом із рахунком 16:0. Отож, з третього місця студенти нашого вишу піднялися на вершину турнірної таблиці. Тренер команди – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту Ігор Янків; капітан команди – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту Антон Литвинець.

Після успішного старту на студентському чемпіонаті з кібершахів під егідою Корпоративної асоціації кіберспорту, а саме трьох перемог поспіль, команда ЛДУФК захопила лідерство у третьому дивізіоні групи «Б».

Нагадаємо, що у четвертому турі ЛДУФК поступився одному з фаворитів дивізіону – Університету Флориди, через що перемістився на 3-тє місце. Згідно регламенту турніру, пряму путівку до чвертьфіналу отримають тільки по дві найкращі команди групи. Тому перемоги в трьох заключних турах групового етапу стали надважливими.

Опинившись в скрутному становищі після поразки, шахісти нашого вишу максимально мобілізувались і здобули дві рекордно великі перемоги над Корнелльським університетом з міста Ітака (штат Нью-Йорк, США) із розгромним рахунком 15.5:0.5 та Нью-Йоркським університетом (США) – 16:0. У той час сенсаційні поразки отримали лідери дивізіону – Університет Париж-Саклай та Університет Флориди. Команда ЛДУФК захопила лідерство!

Команду нашого Університету представляють: Віталій Дзюрак (V курс), Зоряна Федисів (ІV курс), Кирило Шевченко (ІІІ курс), Володимир Медведик, Віталій Стасюк, Максим Маслієвич (ІІ курс), Андрій Придун, Василь Медведик (І курс) – усі із факультету фізичної культури і спорту та Станіслав Бондаренко (І курс, факультет педагогічної освіти).

В останньому турі групового етапу шахісти ЛДУФК зустрінуться з командою Університету Париж-Саклай (Centrale Supélec-Université Paris-Sacaly), яка посідає друге місце. Саме ця «шахова дуель» визначить переможця нашої групи, а також долю прямої путівки до стадії плей-оф (чвертьфіналу).

Останній тур групового етапу кібершахової команди ЛДУФК імені Івана Боберського на студентському чемпіонаті з кібершахів під егідою Корпоративної асоціації кіберспорту можна дивитись 6 листопада о 17.00 год. за посиланнями:

https://www.chess.com/l/IvanBoberskyLSUPC

https://cea.gg/

https://www.twitch.tv/cea_chess

https://www.twitch.tv/chess

Бажаємо успіху нашим студентам
і їхнім наставникам!


Іванна Литвинець 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ