Шедеври Шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2021» (Фото)

Упродовж чотирьох місяців тривав марафон Шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2021». Епіцентром події став Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, куди звідусіль привозили цікаві роботи, виконані в найоригінальніших матеріалах і техніках. Проєкт зібрав рекордну кількість – понад 200 робіт з шести областей України, зокрема Львівської, Волинської, Запорізької, Дніпропетровської, Рівненської і Черкаської.

Організували проєкт: культурно-мистецький відділ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, громадська організація «Центр виховання національної еліти» у співпраці з відділенням НОК України у Львівській області, управлінням молоді та спорту ЛОДА, Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, управлінням освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР, громадською організацією «Твереза Галичина».

Меценати: спортивний клуб «Самурай», компанія Ariя Motors, «Хлібна Лавка – Майстерня львівської здоби» та інші доброчинці.

Отож, офіційні результати VІ творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2021».

РОБОТИ В ТРАДИЦІЙНИХ ТЕХНІКАХ ПИСАНКАРСТВА
(відзначені дипломами, грошовими преміями
1500 грн., 1000 грн., 500 грн., цінними подарунками)

І місце –
Чепелюк Марія (14 років),

учениця Золочівського Центру дитячої та юнацької творчості.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №21 «Citius, Altius, Fortius!».
Вчитель – Твердохліб Наталія.

ІІ місце –
Федонюк Даша (14 років),

учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овлочин, Оваднівська ОТГ.
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
Робота №39 «Олімпійська писанка»
(міні-гобелен і композиція з 5 писанок).
Керівник – Олексюк Лілія.

IІІ місце –
Пивовар Владислав (9 років),

учень Городоцької малої академії мистецтв ім. П. Андрусіва.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Писанкова композиція №169 «Спорт і ми – сила і мужність нашої країни».
Керівник гуртка – Пивовар Ольга.

ДИПЛОМАНТИ КОНКУРСУ
(відзначені дипломами, цінними подарунками)

«За високий рівень майстерності в традиційній техніці писанкарства»:

Притчин Вероніка (12 років),
учениця Городоцької малої академії мистецтв ім. П. Андрусіва.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Писанкова композиція №170 «Спортивна галерея».
Керівник гуртка – Пивовар Ольга.

Бойко Матвій (7 років),
учень КЗ «Центр музично-естетичної освіти школярів»
Берестечківської міської ради.
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
Робота №47 «Олімпіада 2021».
Вчитель – Бойко Ганна.

Панібраць Юлія (12 років),
учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овлочин. Оваднівська ОТГ.
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
Робота №40 «Олімпійський вінок».
Вчитель – Олексюк Лілія.

Пріхно Владислава (13 років),
учениця позашкільного навчального закладу
«Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради,
Народний художній колектив –
студія декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» (м. Черкаси).
ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.
Робота №100 «Гімнастика».
Вчитель – Тимошенко Галина.

Савінова Катерина (12 років),
учениця позашкільного навчального закладу
«Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради,
Народний художній колектив –
студія декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» (м. Черкаси).
ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.
Робота №101 «Лижний спорт».
Вчитель – Тимошенко Галина.

 

Писанки, мальовані фарбами, на дерев’яній основі
(відзначені дипломами, цінними подарунками)

Старша категорія:

І місце –
Юпин Вероніка (14 років), 
Гера Соломія (13 років),
учениці Новинської ЗЗСО І-ІІ ст. ім. Тараса Пазина. Яворівський р-н.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №58 «Гордість України».
Вчитель – Середа Наталія.

ІІ місце – Панасюк Ірина (14 років),
учениця Чорнизького ліцею ім. Володимира Мельника
Колківської селищної ради, Маневицький р-н.
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
Робота №49 «Здорова нація».
Вчитель – Ковальчук Світлана.

ІІІ місце – Колошва Неля (12 років),
учениця Матейківської гімназії Колківської селищної ради.
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
Композиція з трьох робіт №108-110 «Олімпійські писанки».
Вчитель – Оніщук Руслана.

 

Молодша категорія:

ІІ місце – Либенко Арсеній (8 років),
СК «Мотор Січ» від фехтування ДЮСШ №4 м. Запоріжжя.
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ.
Робота «10 «Шлях до перемоги».
Керівник – Люльченко Лариса.

ІІІ місце – Копитюк Анна (9 років),
учениця Чорнизького ліцею ім. Володимира Мельника
Колківської селищної ради, Маневицький р-н.
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
Робота №50 «Вперед, до Олімпу!».
Вчитель – Сокол Надія.

 

Приз глядацьких симпатій
(відзначені кубками, дипломами, цінними подарунками)

Демчук Валерія (9 років), Сидорчук Анастасія (16 років),
учениці Чорнизького ліцею ім. Володимира Мельника
Колківської селищної ради, Маневицький р-н.
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
Робота №52 «Панеллінські ігри».
Вчитель – Сокол Надія.

Дипломанти конкурсу
(відзначені дипломами, цінними подарунками)

«За найкращу роботу з використанням сучасних, креативних засобів
і художню майстерність»
:

Галінич Софія (12 років),
учениця СЗШ №60 м. Львова.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №78 «Олімпійська Великодня писанка-2021».
Вчителі: Дякун Марія, Ковтун Світлана.

«За багатогранність, монументальність»:

Сорока Олена (17 років),
учениця ліцею ім. Василя Симоненка м. Львова.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №75 «Олімпійська писанка – писанка щастя».
Вчитель – Сторожук Руслана.

«За оригінальну ідею і техніку»:

Гаврилюк-Ревула Уляна (12 років),
учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овлочин, Оваднівська ОТГ.
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
Робота №41 «Диво-писанки».
Вчитель – Олексюк Лілія.

«За унікальне, змістовне втілення ідей конкурсу»:

Лабунська Анна (10 років), Лабунська Катерина (8 років),
учениці СЗШ №22 ім. Василя Стефаника м. Львова.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №77 «Сила волі та традицій».
Вчителі: Михайляк Мирослава, Макар Мирослава.

«За найкращу роботу з бісеру, ювелірність, креативність,
насиченість, символізм»
:

Троць Даша (15 років),
учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овлочин, Оваднівська ОТГ.
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
Робота №42 «Олімпійська писанка».
Вчитель – Занчук Віта.

«За деталізацію у компонуванні, високий художній рівень»:

Папроцька Олена (13 років),
учениця ліцею ім. Івана Пулюя м. Львова.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №148 «Олімпійська писанка».
Вчитель – Левицька Марія.

«За оригінальність технічного вирішення, високий художній рівень»:

Біскуп Поліна (9 років),
учениця КЗ «Центр музично-естетичної освіти школярів»
Берестечківської міської ради.
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
Робота №46 «Спортивний символ».
Вчитель – Бойко Ганна.

«За художню майстерність у відтворенні олімпійської символіки»:

Буцик Анастасія (8 років),
учениця Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко,
Перемишлянський р-н.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №35 «Олімпійський цвіт».
Вчитель – Костирка Олеся.

«За деталізацію у компонуванні, високий художній рівень»:

Кудлюк Яна (11 років),
учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне, Володимир-Волинський р-н.
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
Робота №55 «Олімпійська писанка».
Вчитель – Кудлюк Людмила.

«За техніку випалювання орнаментів»:

Верхоляк Андрій (11 років),
учень СЗШ №32 м. Львова.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №87 «Олімпійська писанка».
Вчитель – Липа Наталія.

«За витончену вітражну техніку»:

Троян Діана (11 років),
учениця Центру дитячої та юнацької творчості «Веселка»
(художня студія «Барви»).
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №4 «Ритми життя».
Керівник – Куземко Надія.

«За використання вишивки»:

Шевчук Юлія (14 років),
вихованка гуртка «Умілі ручки».
Філія опорного закладу «Вишнівський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад
Вишнівської сільської ради Любомльського району –
«Бережецький навчально-виховний комплекс
загальноосвітня школа І-ІІ ст. дошкільний навчальний заклад».
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
Робота №179 «Олімпійцям – з любов’ю».
Керівник – Шваліковська Ірина.

«За симпатичність в оздобленні бісером»:

Роїк Вероніка (7 років),
учениця Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №36 «Олімпійська сила духу».
Вчитель – Данилишин Надія

«За цікаве втілення ідей»:

Яковлева Кіра (11 років),
учениця ліцею міжнародних відносин ім. В. Стуса м. Львова,
творчої студії АІКА.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №70 «Україно, вперед!».
Вчитель – Бардин Ірина.

Вус Максим (12 років),
учень ліцею №18 Львівської міської ради.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №38 «Олімпійські змагання».
Вчитель – Гах Володимир.

Коб’якова Вікторія (12 років),
учениця СЗШ №48 м. Львова, творчої студії АІКА м. Львова.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №74 «Олімпійські змагання».
Вчитель – Бардин Ірина.

Ісаева Богдана (10 років),
учениця СК «Мотор Січ» від фехтування ДЮСШ №4 м. Запоріжжя.
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ.
Робота №6 «Шлях до перемоги».
Керівник – Люльченко Лариса.

Хвесько Олена (11 років),
учениця ліцею №51 ім. Івана Франка м. Львова.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №124 «Олімпійська писанка».
Вчитель – Тодорчук Сніжана.

«За монументальність, цікаве втілення ідей»:

Роль Олег (11 років),
учень ліцею №18 Львівської міської ради.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
Робота №37 «Писанковий чемпіон «Наполегливість».
Вчитель – Гаєвська Лідія.

«За симпатичність в оздобленні»:

Ярмолюк Валерія (11 років),
учениця Криничненської гімназії Колківської селищної ради.
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
Робота №106 «Писанка – символ перемоги українських спортсменів».
Вчитель – Солтанова Тетяна.

Керівник проєкту – Іванна Литвинець 
P.S. (всі роботи конкурсантів опубліковано на її сторінці у Facebook


Журі
:

Олена Падовська
(кандидат мистецтвознавства,
доцент кафедри олімпійської освіти ЛДУФК імені Івана Боберського);

Зоряна Грегорійчук
(писанкарка, член Національної спілки майстрів
народного мистецтва України);

Оксана Бондар
(писанкарка, методист з естетичного виховання і народних традицій
КЗ ЛОР «Львівський обласний центр народної творчості
і культурно-просвітницької роботи»,
філологиня, фольклорист,
займається питаннями з Нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО
у Львівській області);

Наталія Карабін
(художниця, переможниця IV творчого конкурсу
Олімпійська писанка-2015»,
переможниця міжнародних та всеукраїнських конкурсів,
її роботи знаходяться у приватних колекціях
в США, Італії, Литві, Португалії; викладає сучасні техніки мистецтва).


Фото Роксолани Федишин 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ