Семеро представників ЛДУФК змагатимуться на Олімпіаді в Токіо

Сьогодні, 7-го липня, під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету України за поданням національних федерацій та згідно з міжнародною й національною системою відбору був затверджений поіменний склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020. Спортивну честь синьо-жовтого прапора у столиці Японії захищатимуть й семеро представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Не зважаючи на вплив всесвітньої пандемії та суттєві зміни спортивного календаря, зокрема перенесення Ігор з 2020-го на 2021 рік, українські спортсмени долали жорсткий кваліфікаційний відбір, виборюючи право представляти країну в змаганнях найсильніших атлетів Планети.

Україну на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25-ти видах спорту (30-ти дисциплінах). Серед них й першокурсниця Христина Погранична і студент третього курсу Павло Коростильов змагатимуться у художній гімнастиці та стрільбі кульовій відповідно. За олімпійські нагороди боротимуться також п'ятеро випускників ЛДУФК: Алла Черкасова (жіноча боротьба), Вероніка Марченко (стрільба з лука), Олег Царьков (стрільба кульова) та двоє легкоатлетів – марафонець Богдан-Іван Городиський і стрибун у висоту Андрій Проценко.

Зазначимо, що українські атлети на Іграх-2020 у Токіо виступатимуть в бадмінтоні, боксі, боротьбі (вільній, жіночій і греко-римській), важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтенбайк), веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное, веслувальному слаломі, гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, плаванні артистичному, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрільбі стендовій, стрибках у воду, стрибках на батуті, сучасному п’ятиборстві, тенісі, тенісі настільному, триатлоні та фехтуванні.

ПОІМЕННИЙ СКЛАД
ОЛІМПІЙСЬКОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

Нагадаємо, Ігри ХХХІІ Олімпіади-2020 в Токіо триватимуть з 23-го липня по 8-е серпня.

Реалії сьогодення внесли свої корективи і в масові заходи, тож з метою збереження здоров’я наших олімпійців та з урахуванням жорстких вимог ковід-протоколу Оргкомітету Токіо-2020, традиційну урочисту ходу збірної, яка передує від’їзду команди на Ігри, змінить неординарний та яскравий чотиригодинний телемарафон, що відбудеться у неділю, 11-го липня в прямому ефірі офіційного транслятора Олімпійських ігор в Токіо в Україні – телеканалу «UA:Перший», починаючи з 17:00.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ