Софія Прийма – бронзова призерка молодіжного Євро з крос-дуатлону

В італійському місті Андало завершився чемпіонат Європи з триатлону і крос-дуатлону – 2021 Europe Triathlon XTERRA Cross Duathlon Championships Dolomiti Paganella. У складі збірної України на континентальному форумі успішно змагалася й одна з найкращих українських триатлеток, випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Софія Прийма.

У змаганнях серед молоді U-23 з крос-дуатлону, що включав два етапи бігу, а між ними етап велогонки, 23-річна львів’янка показала третій час проходження дистанції – 2 години 56 хвилин 44 секунди – і тим самим здобула бронзову медаль Євро-2021.

Випускницю кафедри стрільби та технічних видів спорту нашого вишу випередили лише триатлетки з Італії і Чехії. Додамо, що у заліку Elite Women чемпіонату Європи-2023 Софія Прийма увійшла в ТОП-10, посівши дев’яте місце.

По завершенні змагань в Андало Софія так прокоментувала свій виступ: «Один із найважчих стартів у моїй спортивній кар’єрі. 8 км по італійських горах, 28 км на велосипеді з набором 1000 м і 4 км знову по тих же італійських Альпах».

Зазначимо, що тренують Софію її батько Сергій Прийма та Юрій Сорохан – обидва диплом про вищу освіту здобули також у стінах ЛДУФК імені Івана Боберського.