Софія Прийма – чемпіонка України з триатлону. Марина Кирик – друга

Напередодні, 11-го квітня, у Львові завершився відкритий чемпіонат України з триатлону 2021 року. У змаганнях жінок головними дійовими особами були дві випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Софія Прийма завоювала золоту медаль, а Марина Кирик – срібну.

Звітний чемпіонат України в місті Лева відбувся за незвичним регламентом. Чемпіонів та призерів визначали упродовж трьох днів у форматі триборства. З 9-го по 11-е квітня тривали змагання в окремих видах – плавання на 300 м, велоперегони на 8 км і біг на 2 км.

У змаганнях жінок чемпіонкою України стала 22-річна випускниця кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) нашого Університету Софія Прийма. Зазначимо, що саме її фахівці до старту називали головним претендентом на «золото». Втім, перемога Приймі далася не просто.

Зокрема, гідну конкуренцію Софії склала 23-річна Марина Кирик, яка диплом про вищу освіту також здобула у стінах ЛДУФК. Вона була кращою у плаванні, але поступилася чемпіонці у велогонці та в бігу. У підсумку Марина стала срібною призеркою чемпіонату України.

Близьким до завоювання нагороди був і Богдан Стасенко – ще один випускник нашого вишу. У змаганнях представників сильної статівін зупинився за крок від медалі, фінішувавши четвертим.

Додамо, що головним суддею змагань, який відмінно впорався зі своїми функціями, був викладач кафедри водних та неолімпійських видів спорту ЛДУФК, заслужений тренер України з триатлону, майстер спорту СРСР з сучасного п’ятиборства, фехтування та офіцерського триборства Анатолій Шевчук.