Софія Прийма – чемпіонка України з триатлону у спринті

У Києві відбувся чемпіонат України 2021 року з триатлону на спринтерській дистанції. У змаганнях серед жінок золоту медаль та чемпіонський титул виборола цьогорічна випускниця магістратури Львівського державного університету фізичної культури Софія Прийма.

Звітний національний чемпіонат відбувся у рамках першого за останні шість років повноцінного триатлонного старту – Dragon Capital Sprynt Triathlon Kyiv Cup 2021 – друга подія триатлонної серії від Triathlon Ukraine.

Змагання складалися із плавального сегменту на 750 м, велогонки на 20 км і бігу на 5 км. Чемпіонкою України серед жінок стала львів’янка Софія Прийма, яка подолала дистанцію за 1 годину 4 хвилини 51 секунду. Другою і третьою фінішували відповідно Маргарита Крилова з Донеччини (1:06.17) і киянка Дарина Москаленко (1:07.55).

Ключовим у визначенні переможниці став велоетап. Декілька кілометрів Софія Прийма і Маргарита Крилова їхали поряд. Але 22-річна львів’янка змогла відірватися від головної конкурентки у своїй коронній дисципліні і зробити хороший запас перед біговим сегментом.

Додамо, що чемпіоном України серед чоловіків став киянин Віталій Воронцов. А загалом у чемпіонаті взяли участь близько 600 учасників.