Сьогодні гандболістки ЛДУФК у Лодзі зіграють в фіналі Євроігор-2022

У польському місті Лодзь, де сьогодні, 30-го липня завершуються V Європейські університетські ігри-2022, напередодні, 29-го липня, відбулися матчі півфінальної стадії гандбольного турніру серед жінок. Команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського виграла у суперниць з французького University of Bordeaux і сьогодні в фіналі розіграє «золото» в очному протистоянні з гандболістками University of Zagreb із Хорватії.

ЛДУФК імені Івана Боберського (Львів, Україна) –
University of Bordeaux (Франція) – 44:30 (18:14, 26:16)

29 липня. Лодзь (Польща). «Атлас Арена».
Початок – 12:30

ЛДУФК ім. І. БОБЕРСЬКОГО: 12. Вікторія Салтанюк – 3. Олеся Дяченко (один гол), 5. Софія Голінська, 7. Мар’яна Маркевич (сім), 10. Юлія Головко (чотири), 11. Ірина Прокоп’як (п’ять), 17. Катерина Козак (дев’ять), 23. Тетяна Поляк (дев’ять), 25. Ольга Василяка (один), 27. Анастасія Мелекесцева, 33. Діана Дмитришин (вісім).

Тренери – Віталій Андронов, Валерій Мельник.

UNIVERSITY of BORDEAUX: 1. Алікс Тігнон, 16. Келія Моріс – 2. Клео Сайлес (три), 4. Шейл Сегура Грау (два), 5. Енола Гролльєр (п’ять), 6. Емма Булескю (один), 7. Жюстін Лахітт (один), 8. Лалі Сайлес, 10. Леа Суверказ (п’ять), 11. Жаде Гіруд (шість), 13. Клара Гобін-фойс, 14. Леа Хюр (два), 15. Сара Тод (п’ять).

Тренер – Рене Вернет.

7-метрові пенальті: 7 голів / 8 кидків – 1 гол / 1 кидок.

Вилучення на 2 хвилини: Ірина Прокоп’як (двічі), Мар’яна Маркевич, Діана Дмитришин – Шейл Сегура Грау (двічі), Енола Гролльєр, Жюстін Лахітт, Леа Хюр, Сара Тод.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 29 ЛИПНЯ

Півфінали за 5-е – 8-е місця

10:30
Ovidius University (Румунія) –
University of Gdansk (Польща) – 23:28 (12:14, 11:14)

12:30
German Sport University Cologne (Німеччина) –
University of Bochum (Німеччина) – 34:22 (15:11, 19:11)

Півфінали

12:30
ЛДУФК імені Івана Боберського (Україна) –
University of Bordeaux (Франція) – 44:30 (18:14, 26:16)

14:30
Norwegian University of Science and Technology (Норвегія) –
University of Zagreb (Хорватія) – 38:41 (15:20, 23:21)

РОЗКЛАД МАТЧІВ НА 30 ЛИПНЯ

Матч за 7-е місце

09:00
Ovidius University (Румунія) –
University of Bochum (Німеччина)

Матч за 5-е місце

13:00
University of Gdansk (Польща) –
German Sport University Cologne (Німеччина)

Матч за 3-є місце

15:00
University of Bordeaux (Франція) –
Norwegian University of Science and Technology (Норвегія)

Фінал

17:00
ЛДУФК імені Івана Боберського (Україна) –
University of Zagreb (Хорватія)

примітка:
час початку матчів – київський

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ