Спорт і мистецтво: у Львові легендарні спортсмени нагородять переможців VI конкурсу «Олімпійська писанка – 2021»

У четвер, 20-го травня 2021 року, в культурній столиці України відбудеться подія, на яку з’їдуться молоді митці з чотирьох областей. В актовій залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вул. Костюшка, 11) готують фінальний акорд – урочистість з нагоди підсумків шостого творчого конкурсу «Олімпійська писанка». Початок – 12:00.

У церемонії візьмуть участь зіркові гості: бронзовий призер Олімпіади-2004 Дмитро Грачов, триразова учасниця Олімпійських ігор Юлія Ткач, чемпіон України з боксу Іван Данча, непереможний в профі-рингу Сергій Гук.

Переможців, призерів та дипломантів конкурсу зустрічатиме феєричний Театр спорту ЛДУФК та хореографічний колектив DiaDance.

На завершення учасники позмагаються у прем’єрному Sport Art Quest, де в пошуках пригод долатимуть спортивно-мистецькі локації. Їх чекатимуть не лише цікаві завдання, але й супер-герої зі сміливими мріями і надзвичайними здібностями. Хто вони? Скоро дізнаємося!

Зазначимо, що учасниками цьогорічного конкурсу були молоді митці з шести областей України, які підготували понад 200 робіт, більшість з яких – справжні шедеври. За підсумками журі нагороди отримають 36 учасників з Львівської, Волинської, Запорізької та Черкаської областей.

Цей авторський проєкт розпочато у 2012 році під гаслом П’єра де Кубертена: «О Спорт! Ти – мир й надбання усіх народів на планеті». Він проводиться з метою популяризації спорту та фізичної культури, здорового способу життя; сприяння розвитку творчості, художньої майстерності, креативності та виявлення талантів; створення в традиційній для України техніці писанкового розпису творів з використанням олімпійської тематики, популяризації цінностей (дружби, поваги, досконалості, чесної гри); сприяння комунікації молоді з українськими діячами спорту і мистецтва.

Організатори: культурно-мистецький відділ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, ГО «Центр виховання національної еліти», відділення НОК України у Львівській області, управління молоді та спорту ЛОДА, Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР, ГО «Твереза Галичина».

Меценати проєкту: спортивний клуб «Самурай», компанія Ariя Motors, «Хлібна Лавка – Майстерня львівської здоби» та інші доброчинці.