Спортивно-мистецьке свято «Від першого кроку – до досконалості»

У спортивному корпусі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського було проведено традиційне спортивно-мистецьке свято «Від першого кроку – до досконалості» з нагоди Дня Листопадового чину, а також у рамках відзначення Європейського тижня спорту.

Програма свята
«Від першого кроку – до досконалості»

1. Привітальний виступ Театру спорту ЛДУФК імені Івана Боберського «Український спортивний колаж».

2. Презентація спортивних виступів у номінації «Першокурсник» – виступи студентів І курсу кафедри гімнастики, кафедри хореографії та мистецтвознавства, кафедри фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивної медицини:

• вправи художньої гімнастики;

• вправи черліденгу;

• вправи спортивної гімнастики;

• вправи спортивної акробатики;

• спортивно-танцювальні композиції (народний танець, хіп-хоп, брейк денс; контемп; белі денс; аеробіка).

3. Показові виступи студентів ІІ–V курсів.

Свято розпочалося з виступу Театру спорту із візитівкою ЛДУФК – спортивно-танцювальною композицією «Український спортивний колаж» за участю студенток І–ІV курсів кафедри гімнастики і кафедри фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивної медицини, майстрів спорту та кандидатів у майстри спорту зі спортивної гімнастики, спортивної акробатики, художньої гімнастики і танцювального спорту: Яни Коверко, Софії Ісаєнко, Анастасії Гринько, Діани Шкраби, Вікторії Кльок (спортивна акробатика, спортивна гімнастика), Анастасії Пономарцевої, Ірини Борисенко, Дарії Паук (художня гімнастика), Ірини Тюхти (фітнес), Дар’ї Голованової, Андріани Цаї (танцювальний спорт).

Із першим офіційним стартом студентів привітали:

▶ відповідальний за спортивну роботу ЛДУФК, президент СК ЛДУФК «СКІФ», доцент Володимир Левків

▶ декан факультету педагогічної освіти, професор Роман Петрина

▶ викладачі та лаборанти обох кафедр

Свої програми презентували студенти-першокурсники кафедри гімнастики (завідувач – доцент Олег Бубела), кафедри хореографії і мистецтвознавства (завідувачка – професор Валентина Сосіна) та кафедри фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивної медицини (завідувачка – доцент Віра Будзин).

Для перегляду будо представлено 18 виступів, які демонструвалися почергово на гімнастичному помості великого гімнастичного залу. Показовим є те, що «Першокурсник» традиційно поєднує виступи як спортсменів масових розрядів, так і титулованих спортсменів, майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту зі спортивної акробатики, з художньої та спортивної гімнастики, черліденгу, лауреатів фестивалів і конкурсів з різних видів танцювального мистецтва. Уже четвертий рік поспіль у заході беруть участь й студенти кафедри спортивної медицини, здоров’я людини (ФСР), які обрали спеціалізацією види спорту кафедри гімнастики.

Свої спортивні композиції продемонстрували студенти І і ІІ курсів кафедри гімнастики: Вероніка Божко (черліденг), Богдана Мельник (вправа з обручем), Софія Фуглевич (вправа з булавами), Катерина Степаненко (вправа з м’ячем), Єлизавета Левкович (вправа зі стрічкою), Артем Степанець (брейк, хіп-хоп), а також студентка кафедри фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивної медицини Юлія Матіяшик (контемп-композиція).

Студенти кафедри хореографії та мистецтвознавства виступили з танцювальними композиціями та етюдами в індивідуальному та парному виконанні: Назарій Воронко – «Полька»; Христина Березяк – «Чардаш»; Вікторія Якимович, сестри-близнючки Діана та Юліана Дикі, Христина Пилипець, Соломія Вихопень, Вікторія Женчук – контепм-композиції. Запальні белідес-композиції продемонстрували Ангеліна Ярошенко та Марія Шуайб, а Вікторія Синєок виконала контемп-композицію «Я Україна» під власний вірш, записаний у якості фонограми.

До участі у спортивно-мистецькому святі «Від першого кроку – до досконалості» студентів готували: доцент, заслужений тренер України Ірина Руда, доцент Наталія Пугач, старший викладач, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Аліна Сениця, старші викладачі Михайло Сениця, Андрій Бойко та викладач Ірина Кибало.

Окрема подяка викладачам, які забезпечили чудову фотосесію та відеозйомку свята – доценти Леся Петрина, Ірина Руда, Наталія Пугач; музичне забезпечення – старший викладач Михайло Сениця, а також підготовку костюмів Театру спорту – старший викладач Аліна Сениця та викладачі Ірина Кокоть і Вікторія Соромотіна.