Стадіон СКІФ ЛДУФК приймає Кубок України з легкої атлетики

Упродовж двох найближчих днів, 22-го і 23-го липня, на стадіоні СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбудеться спортивна подія Всеукраїнського масштабу – Кубок України з легкої атлетики 2022 року. Відповідно, до організації та проведення заходу долучається викладацький колектив та студенти кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) нашого Університету.

Зазначимо, що попередньо Кубок України з легкої атлетики 2022 року мав приймати Кропивницький. Однак після вторгнення російських військ на територію нашої держави, згідно із наказом Міністерства молоді та спорту України №1587 від 28.05.2022 року «Про деякі питання проведення всеукраїнських спортивних заходів в умовах воєнного стану», було внесено зміни до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2022 рік.

Тож тепер Кубок України з легкої атлетики 2022 року відбудеться впродовж двох найближчих днів, 22-го і 23-го липня, у Львові, на стадіоні СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Загальне керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та ГС «Федерація легкої атлетики України». Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення заходу покладається на Управління молоді і спорту м. Львова спільно з Федерацією легкої атлетики Львівської області.

Організаційний делегат змагань
Свищ
Ярослав Степанович

Керівник змагань