Стадіон СКІФ приймає командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів і юнаків

Упродовж п’яти днів, з 20-го по 24-те травня, стадіон СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вулиця М. Черемшини,17) прийматиме командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед юніорів та юнаків.

Загалом на бігових доріжках та секторах для стрибків, метання і штовхання легкоатлетичних снарядів стадіону нашого Університету боротьбу за медалі вестимуть близько 900 спортсменів з 24-х збірних команд областей та міста Києва.

У змаганнях беруть участь спортсмени-члени Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ), заявлені від всіх територіальних ФЛА України, в тому числі від обласних та міських спортуправлінь, ШВСМ,СЗНСП, ДЮСШ, СДЮШОР, ФСТ, ЦОП, ОТГ.

У перші два дні змагань, 20-го і 21-го травня, відбудеться командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед юніоріввікової групи U-20 (спортсмени 2002/2003 р.н.).

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ СЕРЕД ЮНІОРІВ U-20

ТАБЛИЦЯ – 1

А в неділю та понеділок, 23-го і 24-го травня відповідно, відбудеться командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед юнаків вікової групи U-18 (спортсмени 2004 року народження і молодші).

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ СЕРЕД ЮНІОРІВ U-18

ТАБЛИЦЯ – 2