Старт «Творчої майстерні вчителя фізичної культури» (Відео)

В рамках запланованих заходів «Творчої майстерні вчителя фізичної культури» у четвер, 8-го квітня, відбувся перший онлайн майстер-клас, організований кафедрою теорії і методики фізичної культури (завідувачка – професор Іванна Боднар) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Своїм практичним досвідом поділився консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова, вчитель фізичної культури вищої категорії ліцею №70 м. Львова Батяла Віктор Іванович.

Один з провідних фахівців розповів учасникам онлайн майстер-класу про організацію та проведення інноваційних варіативних модулів запропонованих у навчальній програмі.

У зустрічі прийняли участь студенти другого курсу факультету фізичної культури і спорту та усі бажаючі (загалом понад 30 осіб), які отримали багато цікавої та корисної інформації щодо застосування у своїй майбутній професійній діяльності спортивної гри «корфбол», яка була створена в школі і для школярів.

Зазначимо, що тема онлайн майстер-класу вкладається в навчальний курс дисципліни «Теорія і методика фізичного виховання».

Нагадаємо, провідні фахівці з фізичного виховання Львівщини
упродовж шести заходів поділяться з майбутніми
колегами досвідом з питань
:

• організації та особливостей проведення уроку фізичної культури в сучасних умовах;

• військово-патріотичного виховання засобами фізичної культури;

• становлення фахової майстерності учителя фізичної культури;

• організації та проведення інноваційних варіативних модулів навчальної програми;

• особливостей методичного забезпечення предмету та методичної служби;

• диференціації навантаження з урахуванням особливих освітніх потреб здобувачів освіти.

Додамо, що другий майстер-клас на тему «Впровадження військово-патріотичних заходів школярів» проведе у понеділок, 12-го квітня, Бойсин Галина Богданівна – переможниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», лауреат конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу – 2017», учитель фізичної культури вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист» НВК «Станківський ЗНЗ І-ІІІ ст. ДНЗ» Стрийського району. Початок – о 10:30.

Запрошуємо приєднуватися до участі
в заході усіх охочих!

us04web.zoom.us/j/71292764146?pwd=UkN1UHZEZ3RTdjJ0M285dFFNVzZWUT09#success

ID:
712 9276 4146

Пароль:
1234567890

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ