Стендовики Ростислав Грибовський і Андрій Кобзарук – срібні призери Чемпіонату України

У Львові минулими вихідними завершився другий, фінальний тур Чемпіонату України 2022 року зі стрільби стендової. Срібні нагороди в складі збірної Львівщини на головному змаганні року національного рівня здобули два представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – студент Андрій Кобзарук та доцент Ростислав Грибовський.

Цьогорічний Чемпіонат України-2022, у зв’язку із російською агресією, був єдиним стартом стендовиків на всеукраїнській арені. При цьому і перший, і другий тури звітних змагань проходили на теренах Галичини.

В командній першості серед чоловіків на круглому стенді (SKEET) збірна Львівської області здобула срібний комплект нагород. На другу сходинку медального подіуму зійшли й новоспечений студент факультету післядипломної та заочної освіти, спеціальність 014 – середня освіта (фізична культура), майстер спорту Андрій Кобзарук (на фото – другий зліва) та доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) нашого Університету, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, майстер спорту Ростислав Грибовський (на фото – другий справа).

Додамо, що золоті медалі національного чемпіонату в цьому виді програми змагань завоювала збірна Одеської області, а трійку призерів доповнила друга команда Львівщини, яка стала бронзовим призером.

В особистій першості на круглому стенді (SKEET) Андрій Кобзарук та Ростислав Грибовський стали фіналістами змагань, однак пробитися до трійки призерів їм цього разу не судилося. При цьому Андрій Кобзарук поступився лише одним влучним пострілом і не зміг продовжити безпосередню боротьбу за призове місце у заключному раунді фіналу та посів у підсумковому протоколі четверте місце. Ростислав Грибовський завершив особисті змагання на сьомій позиції.

Зазначимо, що і Ростислав Грибовський, і Андрій Кобзарук тренуються у заслуженого тренера України Віталія Грибовського, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу і, окрім того, свого часу працював викладачем кафедри стрільби та технічних видів спорту.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ