Степан Гайдучок «Відбиванка»

Вийшло друком репринтне відтворення книги 1930 року «Відбиванка» Степана Гайдучка. Упорядники – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого Університету Володимир Іванович Левків і доктор історичних наук, доцент кафедри олімпійської освіти Андрій Олегович Сова.

До 30-річчя Незалежності України

До 75-річчя від створення
Львівського державного університету фізичної культури
імені Івана Боберського

До 95-річчя розвитку українського волейболу

До 130-річчя від дня народження Степана Гайдучка

Гайдучок С.
Відбиванка / Степан Гайдучок; упорядкув. В. Левківа, А. Сови. – Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2021. – 112 с.: іл. – Репр. відтворення вид. 1930 р.

ISBN 978-617-7336-71-5

Репринтне відтворення книжки Степана Гайдучка «Відбиванка», яка є першим українськомовним навчальним посібником з волейболу, що вийшов у Галичині 1930 року, дає нове життя раритетові. Текст доповнюють відомості про життєвий шлях і професійний доробок Степана Гайдучка, словник термінів і словосполучень, сучасні дослідження витоків розвитку українського волейболу на західноукраїнських землях, фотографії волейболістів, іменний та географічний покажчики.

Це видання є справжньою знахідкою для дослідників фізичної культури і спорту, істориків, краєзнавців.

Переклад передмови англійською мовою Лариси Гошовської

Переклад передмови польською мовою Григорія Чопика

Випусковий редактор Оксана Борис

Редактори Єлизавета Лупиніс, Ольга Громик