Стрибун у висоту Андрій Проценко виграв «бронзу» на етапі Діамантової ліги в Досі

Напередодні, 28-го травня, в Досі (Катар) відбувся другий етап легкоатлетичної Діамантової ліги сезону-2021. В секторі для стрибків у висоту змагався випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Проценко.

Випускник кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) нашого вишу підкорив планку на висоті 227 см. Цей результат дозволив Андрію Проценку посісти у підсумковому протоколі третій рядок і здобути бронзову нагороду.

А переможцем етапу у Досі став росіянин Ілля Іванюк, який у найкращій своїй спробі стрибнув на 233 см. Друге місце у господаря турніру, представника Катару Мутаза Баршима – 230 см.

Також в Досі виступила Ольга Саладуха, яка з результатом 14,04 м посіла шосте місце в потрійному стрибку.

Додамо, що третій етап Діамантової ліги пройде 10-го червня у Флоренції (Італія).