Студенти ЛДУФК долучилися до проведення благодійного волейбольного турніру

Студенти кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Василь Ковцун) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського взяли участь у проведенні благодійного волейбольного турніру пам’яті Юрія Лукащука, присвяченого вшануванню воїнів, що загинули у російсько-українській війні та збору коштів для потреб Збройних Сил України.

Організатором змагань виступив благодійний фонд «Здійснити мрію» та безпосередньо ветеран АТО Василь Лукащук.

Під керівництвом головного судді змагань – доцента кафедри спортивних та рекреаційних ігор Володимира Левківа, студенти першого курсу факультету педагогічної освіти Валерій Орлик, Софія Білан, Соломія Білан, Ольга Кузюк, Катерина Галуха та Юрій Тиндик виконували функції першого судді, другого судді і судді-секретаря. Впродовж турніру вони підвищили свій рівень знань з організації змагань, проведення церемоній відкриття і нагородження призерів, удосконалили вміння вести протокол гри, складати календар змагань і таблиці результатів ігор.

Благодійний волейбольний турнір проведено на базі спортивного комплексу «Локомотив». У змаганнях взяли участь вісім волейбольних команд, до складу яких входили учасники бойових дій та представники волонтерських організацій, що здійснюють свою діяльність на підтримку військовослужбовців.

Почесними гостями турніру були чемпіон світу і володар титулу «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк та переможець чемпіонату світу у ваговій категорії до 110 кілограмів за версією Всесвітньої федерації стронгменів Володимир Рекша, які є волонтерами для потреб ЗСУ.

У своїх виступах організатори та почесні гості висловлювали подяку усім, хто активно захищає українську державність на лінії фронту і в тилу, наголошували на важливості діяльності волонтерських організацій, закликали до об’єднання зусиль для досягнення перемоги над ворогом.

Додамо, що під час благодійного заходу на потреби військовослужбовців Збройних Сил України було зібрано 21600 гривень, а загальна атмосфера волейбольного турніру сприяла підвищенню професійної компетентності студентів та вихованню у них патріотизму.