Студенти ЛДУФК переглянули фільм «Віктор Чукарін. Сторіччя»

У середу, 2-го листопада студенти першого курсу факультету фізичної культури і спорту (декан – доцент Ігор Ріпак) та факультету педагогічної освіти (декан – професор Роман Петрина) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відвідали кінотеатр Горіховий (Lviv Film Center), де переглянули документальний біографічний фільм «Віктор Чукарін. Сторіччя».

Захід, який було організовано Управлінням спорту та Управлінням освіти Львівської міської ради, був присвячений перегляду фільму «Віктор Чукарін. Сторіччя», створеного до 100-річчя легенди світової спортивної гімнастики Віктора Чукаріна – володаря 11 олімпійських медалей (сім золотих, три срібні, одна бронзова) та чотирьох нагород (три золотих, одна бронзова) чемпіонату світу, багаторазового чемпіона колишнього СРСР, заслуженого майстра спорту і заслуженого тренера України, судді міжнародної категорії, доцента і багаторічного завідувача кафедри гімнастики Львівського державного тоді ще інституту, а нині університету фізичної культури імені Івана Боберського та в’язня 17-ти концтаборів.

Першокурсники нашого Університету, як і решта глядачів, що були присутні на кіносеансі в Lviv Film Center, ознайомились з історією, досягненнями та головними подіями, які наклали свій відбиток на характер і загартували волю славнозвісного гімнаста Віктора Івановича Чукаріна, життєвий шлях якого є прекрасним прикладом для молоді вірності обраній справі та служіння своїй Батьківщині.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ