Студенти ЛДУФК побували на творчому заході до Дня Листопадового чину

Студенти факультету туризму та факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з викладачкою кафедри гуманітарних дисциплін Іриною Гузенко побували на творчому заході до Дня Листопадового чину, який відбувся в понеділок, 31-го жовтня, у концертному залі Палацу мистецтв за участі гурту «Вишиванка».

У програмі концерту звучали патріотичні пісенні твори про Майдан, мир, Україну та мужніх воїнів-героїв, які поклали своє життя, захищаючи рідну землю: «Вишиванка», «Ой у лузі червона калина», «Гей, ви козаченьки», «Герої майдану», «Україна – моя земля»...

Виступи талановитих виконавців гурту «Вишиванка» нікого з присутніх у залі не залишили байдужими. Справжнє щире мистецьке свято подарувало нашим студентам безліч позитивних емоцій та впевненість у Перемозі українського народу над рашистами та загалом над «русскім міром».

Такі концерти потрібні нам сьогодні для підтримки патріотичного духу, вони дають наснагу до боротьби та віру в нашу Перемогу.

За чудові виступи та отримані позитивні емоції студенти ЛДУФК імені Івана Боберського дарували виконавцям концерту бурхливі оплески та щирі слова подяки.