Студенти ЛДУФК відвідали Марсове поле і вшанували пам’ять загиблих воїнів

Студенти першого курсу факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відвідали Марсове поле та музей-заповідник «Личаківське кладовище». Впродовж заходу вони вшанували пам’ять відомих діячів української культури та загиблих воїнів-героїв війни проти рашистських окупантів, зокрема бійця 80-ї десантно-штурмової бригади Антона Гаврилова – близького товариша доцента кафедри олімпійської освіти нашого вишу Ростислава Поліщука.

Війна за культуру продовжується! Адже культура – це те, що відрізняє нас, українців від орків. Українська культура – це скарб, який впродовж століть зберігав цілий масив унікальних здобутків наших предків.

Кожна війна – це війна за певні цінності. Сьогоденна Національно-визвольна війна Українського народу проти імперських зазіхань москалоти це яскраво підкреслює. Власне, на парах з історії української культури викладачі нашого вишу намагаються ці цінності донести до студентів, виховувати у них патріотизм та національну свідомість.

З цією метою, згідно методичних вказівок з дисципліни, 28-го жовтня 2022 року Ростислав Поліщук – доцент кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та студенти першого курсу факультету фізичної культури і спорту відвідали Марсове поле та музей-заповідник «Личаківське кладовище».

«Я радий, що студенти нашого Університету, незважаючи на молодий вік, з розумінням ставляться до подій і вшанували пам’ять героїв, завдяки яким вони мають можливість жити і навчатися у відносній безпеці. Упродовж заходу ми також відвідали могили відомих діячів української культури. Саме завдяки культурі ми вистояли у важкі часи минулого та завдяки їй вистоїмо та переможемо й зараз! Незважаючи на спроби нищення нашої культурної спадщини, рашистам не вдасться надломити нашого духу, прагнення до волі та свободи! Слава та шана нашим героям! Слава Україні!», – поділився враженнями від заходу доцент Ростислав Поліщук.