Студентка ЛДУФК Дарія Іськів зупинилась за крок до п'єдесталу пошани чемпіонату світу з класичного жиму лежачи

26-31 жовтня 2021 року в місті Вільнюс проходив чемпіонат світу з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп. ЛДУФК імені Івана Боберського на даному спортивному св'яті був представлений майстром спорту України, студенткою 61 групи факультету фізичної культури та спорту Дарією Іськів.

У першій спробі Дарині вдалося підкорити вагу 105 кг. В жорсткій боротьбі наша спортсменка намагалася завоювати медаль чемпіонату світу. У другому підході Дарині не підкорилися 107,5 кг, що дозволили б їй претендувати на бронзову нагороду. У третій спробі Дарина намагалася обійти свою суперницю, але їй це не вдалося.

Таким чином, Дарія Іськів посіла четверте місце у ваговій категорії до 69 кг серед юніорок на чемпіонаті світу з класичного жиму лежачи. Вітаємо спортсменку та бажаємо Дарині наснаги на нові звершення на міжнародних стартах!