Студенти ЛДУФК на Кубку України-2023 з важкої атлетики завоювали 15 медалей

Впродовж тижня, з 27-го лютого по 5-е березня, в Ужгороді відбувся перший офіційний старт для вітчизняних богатирів сезону 2023 року – Кубок України з важкої атлетики. Зазначимо, що Ужгород чи не вперше за понад три десятиліття новітньої історії України приймав важкоатлетичні змагання національного масштабу.

Збірна Львівщини на звітних змаганнях була представлена командами жінок та чоловіків, в складі яких виступала низка студентів кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Вже у перший же день змагань випускниця магістратури нашого Університету 2022 року Ярина Петрук (на фото вгорі – зліва) завоювала одразу три медалі. Вона змагалася у ваговій категорії до 49 кг та виборола три срібні нагороди – у ривку, поштовху та сумі двоборства.

У другий день наші представниці також змогли потішити нас здобутками. Зокрема, у ваговій категорії до 81 кг студентка першого курсу факультету фізичної терапії та ерготерапії Анна Кірстюк (на фото нижче – зліва) здобула «срібло» у ривку та сумі двоборства, а також «бронзу» в поштовху.

А у ваговій категорії до 87 кг студентка четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Ельвіра Борозна (на фото нижче) виборола бронзові нагороди у ривку і в сумі двоборства та «срібло» у поштовху.

У ваговій категорії до 64 кг ще одна студентка першого курсу факультету фізичної терапії та ерготерапії Вікторія Ткаченко фінішувала на 11-й позиції.

У загальнокомандному заліку Кубка України-2023 серед жінок збірна Львівщини виборола третє загальнокомандне місце серед 22-ох представлених областей країни.

Серед чоловіків переможцем Кубка України в сумі двоборства у ваговій категорії до 96 кг став випускник факультету педагогічної освіти 2022 року нашого вишу, минулорічний чемпіон України Анатолій Горідько. Також в активі нашого богатиря «срібло» у ривку та «срібло» у поштовху.

Не було рівних на звітних змаганнях у ваговій категорії 102 кг студенту третього курсу факультету фізичної культури і спорту, призеру юніорського чемпіонату Європи 2022 року Володимиру Марчуку, який виступав у складі збірної Закарпатської області. В його активі золоті нагороди за найкращій результати в ривку і поштовху та в сумі двоборства.

У ваговій категорії до 81 кг магістрант факультету педагогічної освіти Сергій Богуш вперше виконав норматив майстра спорту України. При цьому у сумі двоборства він посів восьме місце.

Восьму позицію в підсумковому протоколі також посів Олег Щекальов, який змагався у ваговій категорії до 61 кг. Зазначимо, що він зупинився за крок до нагороди у ривку та не зміг втримати над головою вже підняту штангу, вага якої відповідає нормативу майстра спорту України. Шостим у суперважкій ваговій категорії (понад 109 кг) став у сумі двоборства магістрант факультету педагогічної освіти Тарас Кінах.

Додамо, що через травми не змогли взяти участь у змаганнях наші лідери – Богдан Гоза та Володимир Галій. Це звісно вплинуло і на командний результат. В підсумку чоловіча збірна Львівщини завершила змагання Кубка України-2023 на шостому загальнокомандному місці серед 21-го колективу.


Фото Миколи Колтакова 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ