«Теорія і методика лижного спорту (лижні перегони)»

Вийшов друком навчально-методичний посібник «Теорія і методика лижного спорту (лижні перегони)» для студентів закладів вищої освіти спортивно-фізкультурного профілю.

Видання підготував авторський колектив викладачів кафедри зимових видів спорту нашого Університету:

Казмірук Андрій Васильович

Ковцун ВіталійВасильович

Зіньків Ольга Володимирівна

Стефанишин Маркіян Васильович

Ченікало Олександр Володимирович

Клемба Анатолій Олександрович

Любіжанін Юрій Геннадійович

Стефанишин Наталя Ігорівна

Стефанишин Орест Мар'янович

Теорія і методика лижного спорту (лижні перегони) : навч.-метод. посіб. / Казмірук А.В., Ковцун В.В., Зіньків О. В. [та ін.]. – Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2021. – 124 с.

ISBN 978-617-7336-81-4

У посібнику подано теоретико-методичні основи лижного спорту (лижних перегонів). Висвітлено історію та розвиток лижного спорту, термінологію, основи техніки пересування на лижах, теоретико-методичні основи навчання, форми занять із лижного спорту, методику навчання пересування на лижах та імітаційних лижних ходів у період без снігу, описано лижний інвентар та екіпірування.

Для студентів закладів вищої освіти спортивно-фізкультурного профілю. Буде корисним для тренерів із лижного спорту на етапі становлення їх педагогічної майстерності.

Випусковий редактор Оксана Борис
Редактори Єлизавета Лупиніс, Ольга Громик